Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit gondoltok erről a galériáról?

Mit gondoltok erről a galériáról?

Figyelt kérdés

Én beleszerettem.


[link]


2011. febr. 2. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyereknek pont megfelelő.
2011. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dekoratív,de nem jó. Már a lépcső kialakítása sem,mert a keskeny részéről könnyen lecsúszik a gyerekek lába és leeshet. Ha hirtelen áll fel az asztaltól,és leakar menni,a tartóoszlopnak nekimegy. Az asztalról pedig minden leeshet a földre.

Az ágy fölötti polcot is könnyen leveri egy aktívabb gyerek. Azonfelül,hogyan ágyazol meg neki? Felcipeled az ágyneműt, a párnákat pedig hova teszed?

Én biztosan nem vennék a gyereknek ilyent.

2011. febr. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Meg aztán ez nem galéria, csak egy halom lom a sarokban. Más lenne a szoba egy részét "emelettel" elválasztani ahol fent van az ágy meg azért az ágy körül is némi hely s a galéria alatt esetleg asztal, szék, számítógép.


Vagy lehet másként is: Gyermekeink 3 éves koruktól aktívan szerepelnek énekléssel és tánccal. Innen jött az ötlet hogy jó lenne nekik otthon is egy színpad. Mi úgy oldottuk meg a két gyereknek, hogy csak 1m magas "színpadot" készítettem a fél szoba alapterületére. Ez alá becsúszik 2 kerekeken gördülő ágy és még hátul marad elég hely a szezonos holmik tárolására szintén kerekeken gördülős ládákban. A színpadon fent pedig a fal egész szélességében 3cm-es bútorlapból asztal ahol tanulhatnak, rajzolhatnak (az asztal 450x90cm) felette egy úgyszintén faltól-falig kettőspolccal.

Mikor nem tanulnak de fellépést gyakorolnak akkor elég eltenni a két széket (szintén kerekeken gördülősek) s máris van egy 4,5 x 2,5 méteres színpad (természetesen reflektorokkal megvilágítva). Mivel az ágyakhoz is könnyen hozzá lehet így férni (kihúzod a színpad alól mint egy fiókot) nem gond az ánynemű karbantartása, gyerekek beteakarása és nem utolsó sorban ha éjszaka felébred a gyerkőc hogy esetleg pisilni kell mennie legalább nem esik le félálomban a padláságyhoz vezető lépcsőről.

2011. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így nem tetszik, de kis módosításokkal igen.


A lépcsőnél levő rudat plafonik vinném, és feldobnék néhány nagy méretű plexilapot, hogy a laptop, a tankönyv, meg a papírkosár ne zuhanjon le.


Nem tudom, hogy ezt lehet-e galériának nevezni, de alacsony belmagasságú lakásokban, ahol rendes galéria nem alakítható ki, ott egész ügyes megoldás. agyon kicsi gyereknek nem jó. 10-11 évtől fölfelé... azt hiszem.rengeteg tárolóhely van az ágy és az íróasztal alatt is, jó ez.

2011. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak:

Lakásunk legnagyobb helyisége egy 5.5X3 szoba, a két kisebb csak 4.5X3, a belmagasság 2,6.

egy ilyen lakásban rendes galériát, vagy az általad említett látványos megoldást nem lehet megvalósítani, de a képen látható (vagy ahhoz hasonló ötlettel helyet lehet spórolni.

2011. febr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!