Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lakásodba miaz amit ujat...

Lakásodba miaz amit ujat vettél a berendezésben és amiaz amit használtan?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindent újonnan szereztem be. Ennek megfelelően minden drágább, így pl. még nincs könyvespolc, mert nem tellett rá, de számomra ez az egész szimbolikus. Új a lakás, új a berendezés és én is új életet kezdtem.
2010. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

5 évvel ezelőtt költöztünk össze a párommal. Akkor mindenből újat vettünk, de például ruhásszekrényünk nem volt 1 évig :-)

Hamarosan újra költözünk (remélem), most lehet hogy veszünk 1-2 használt cuccot is.

2010. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Mindenből újat vettünk és sosem veszek használtan semmit. Ez nálam elvi kérdés! A gyerekem is mindenből újat kapott és kap a mai napig is. Nem kell más után semmi mert én kényes vagyok sajnos.
2010. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a lakásomban minden tárgy új.Angliában viszont veszek használt bútorokat örömmel,mert sokszor olyan kapok olcsón,hogy csak pislogok...
2010. jan. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már több lakást rendeztem be, most a 4. lakásomban élek, mindenhová új bútorokat vettem eddig...


Mivel eddig csak 1x költöztem úgy, hogy a meglevő bútorok egy részét a következő lakásba is átvihettem, a többi lakás megmaradt berendezve (több lakásunk van).


Volt már olyan, hogy nem volt túl sok pénzünk, akkor inkább olcsóbb bútorokat vettünk, felhajtottam olcsó bútoráruházakat, tökéletesen jó cuccokat kaptunk ilyen helyeken is!


Itt Mo-on olyan tropa vagy annyira divatjamúlt a használt bútor, hogy nem éri meg még a szállítási költséget sem!

2010. jan. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem az összes bútorom örökölt, vagy még a lánykori szobámból hoztam :)

persze nem olyan elavult batár rondaságok, hanem olyan, ami illik a lakásba. amúgy az egész lakás full felújított, de amit örököltem, ahhoz érzelmi szálak fűznek (anyumé, nagyimé volt)

egyelőre tök jók, ha majd képes leszek rá, akkor kidobom őket, de olyan jó állapotban vannak, és olyan praktikus az elrendezésük, hogy az ikeában nem találok ilyen jót.


használtan én sem szívesen veszek semmit, pláne nem ágyat mondjuk. esetleg egy szék, vagy dohányzóasztal még belefér.


ellenben: a konyhabútorom nagyon tuti, új csodaszép :) arra nem sajnáltuk a pénzt, hiszen emeli a lakás értékét, és nem 5 évre veszed, szóval érdemes áldozni a minőségre.

2010. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a konyha adott volt, minden más új... ha költözünk, szerintem mindent viszek:D használtan nem vettem még soha semmit...
2010. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!