Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Érdemes használtan vásárolni...

Érdemes használtan vásárolni bútort?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most költözök egy kisebb lakásba Párommal, és van egy nagy íróasztalom ami egyrészt nagy, másérszt most nem rég vettem (vateráról) és úgy mozog mintha földrengés rázná mindig... így nem tudnom elvinni.

Fenyőből néztem asztalokat, amikre panaszt még nem hallottam, és érdekelne a véleményetek, hogy még 1x használt megéri-e vásárolni asztalt, vagy bármit?

Másrészt újonnan 10-15 ezer ft-al drágábbak és most nem engedhetem meg magamnak, hogy ráfizesek


2010. aug. 8. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

mi csak a vateráról vásáolunk, polcot, ülőgarnitúrát, asztalt.Nincs panaszunk, a bőr ülőgarnitúrát kevesebb mint félárért vettük, és szerintem nem ültek benne 10x sem.

Az a lényeh,hogy ki kell várni a jó vételt, és tudni kell mit keresel egészen pontosan.

2010. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érdemes. Én még csak néhány kisebb bútort vettem használtan, meg egy komplett étkezőgarnitúrát, abszolút megérte mindkettő.

Annyi van, hogy ne postáztasd, hanem menj el és személyesen nézd meg, próbáld ki, billeg-e, milyen az illesztése, stb. És ha nem ok, akkor ne vedd meg.

2010. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!