Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szép házad van neked?

Szép házad van neked?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert az én ismeröseim körében... sokat panaszkodtak hogy nem szép a házuk,pedig nem csúnya nekik, és kérdem hogy szerinted szép e a házad.
2009. dec. 31. 21:40
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Látom legtöbben nincsenek megelégedve, és szerintem nincs is tökéletes ház, mire megcsináltatok addigra megint kell valamit csinálni rajta. nekünk is 40éves kb a házunk kocka ház. Hát elég csúnya volt.... vizes volt, ujra kelett villanyt vizet huzni, és vakolatot belűl teljesen leverni. vakoltunk gipszkartonoztunk az elosztást teljesen ujra kelett terveznünk mert borzasztó volt. Még mindig nincs kész, hogy megvettük az is ugy volt hogy férjem apukája elhalálozott és annyi pénzt kaptunk hogy pont megtudtuk venni. aztán meg 3 éve csináljuk lassan. az adja az erőt hogy hitel nincs rajta...Amúgy kivűl csúnya.... ujra kellene vakolni,de pénz nncsen.Belűl szép lenne ha kész lenne, de sajna várhatok még pár hónapot mire a berendezés is sikerül.Nehét, és tényleg válság van, bár nem volt előtte sem könyebb.
2010. jan. 1. 18:40
 32/35 anonim válasza:
Én szépnek tartom, van rajta mit javítani, de szerintem a következő évben nagyobb változtatásokat is tudunkmajd csinálni. A kertes házaknál mindig van vmi munka. Én is tettem azért, hogy szebb legyen a ház, a saját szobámba én vettem a lamináltpadlót, a tapétát, a bútorokat.
2010. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Én nagyon elégedett vagyok azzal a részével ami kész van. Belül már szinte minden megvan. Kívülről tavasztól állunk neki. Be kell színezni, teraszt és kertet rendezni. Persze, majd ahogy anyagiak engedik. Hitelből építettük a férjemmel ketten. Víz, gáz, villanyon kívül, mindent mi csináltunk. Könnyűszerkezetes, a férjem asztalos, tehát adott volt.

De belülről gyönyörű.Legalább s ezt mondják. :-) Kívánom mindenkinek adasson meg az életben egy új házba beköltözni, ahol minden új. Remek érzés.

2010. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
szerintem kivül is és belül is szép:) csak egy picikét kicsi
2010. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Két házunk van mindkettő nagyon szép. :)
2010. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!