Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szép házad van neked?

Szép házad van neked?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert az én ismeröseim körében... sokat panaszkodtak hogy nem szép a házuk,pedig nem csúnya nekik, és kérdem hogy szerinted szép e a házad.
2009. dec. 31. 21:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Kívül még nincs vakolat :( de belül szép


01:09-nek üzenem!


a miénk is pont ilyen , de van pincénk, oda viszünk mindent ami nem annyira szükséges.

Mi sokat szellőztetünk, és kevés bútor van most a szobába, hogy be ne penészedjen a fal.

1 kis szerény 1 ágy 1 kiságy meg 1 tv+asztal.


Amúgy igényes lett a szoba, így kevesebbet is kell takarítani. Még a konyha csempe zavar, az elég régi...Ott szép a bútor, modern.



Idén jó lenne még 2 szoba, remélem sikerül összehozni.

2010. jan. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Szép kis családi ház.

Sok rajta a hitel,ezért kívül-belül van mit kifogásolni,de nekem szép és jó is így nagyon.Majd ha lesz pénz,még szebb lesz,de én így is meg vagyok vele elégedve,mivel ezért én dolgozom(dolgoztam) meg.

20/L

2010. jan. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Mi most építjük, de terveink szerint nagyon szép lesz. Borzasztóan sokat dolgozunk, dolgoztunk érte, a hitel felvételéről nem is beszélve. A férjem amit csak tud maga csinál, nagy szerencsém van vele. Remélem neki is velem.
2010. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Nekünk kivül egyszerű, belül is egyszerű nem giccses berendezésű. Nagy kert van, az sem egy szuper. Nekem megfelel.

Nagyon sok pénzbe került az összes mindene

2010. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Nekünk jól néz ki csak annyi, hogy kívülről kellene lefesteni de tervezik. (szüleimmel lakom)
2010. jan. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Sajnos nem mert semmi szép nincs benne átlagos téglaház semmi fafaragás vagy díszítés sehol:(
2010. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Szia.

A miénk kívül-belül nagyon csúnya. (Szüleimmel élek még)

Ősrégi bútorok, repedező falak, hulló vakolatok, koromsötét télen-nyáron...

Amikor kincstári rend és patyolat tisztaság van, ez akkor is undorító.

Na, ez az, amire azt tudom mondani, hogy a "hely, ahol lakom" Semmiképpen sem "otthon".:-(

Remélem idén végre sikerül elköltöznünk innen a Párommal!

2010. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Nekünk kívülről sajnos nem szép, mert a tetőfedő elb...ta a cserepezést, összevissza állnak a cserepek (be is ázunk miatta), aztán meg lelépett. Perelni lehetne, az ügyvéd szerint (és sajna a bíróság jogi tanácsadója szerint is) úgy 8-10 évünkbe és 4-500 ezer forintunkba kerülne, aztán majd nem lehet semmit behajtani rajta, mert addigra mindent kényelmesen átirat a családra. Mert a jog az igazság oldalán áll ugyebár...

Belül mindent mi csináltunk, festéket magam kevertem, mi festettünk ki minden helyiséget, nagyon szép, egyedi lett, minden divathóbort nélkül. Még könyvszekrényünk nincs elég, de idén az is meglesz.

2010. jan. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
11:27-nek: "A miénk kívül-belül nagyon csúnya. (Szüleimmel élek még)" - mit tettél azért, hogy ez ne így legyen? Nem csak kritizálni kell a dolgokat. Mguktól nem oldódnak meg! Én sem vagyok épitész, mégis képes voltam egyedül, sajátkezűleg újravakolni, kifesteni kicsempézni stb. Hozzáállás kérdése. De ha kétbalkezes vagy, csak magadra vethetsz és akkor legaláb ne kritizálj!
2010. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok, és engem a panelos ház is érdekel.
2010. jan. 1. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!