Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szép házad van neked?

Szép házad van neked?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert az én ismeröseim körében... sokat panaszkodtak hogy nem szép a házuk,pedig nem csúnya nekik, és kérdem hogy szerinted szép e a házad.
2009. dec. 31. 21:40
1 2 3 4
 11/35 anonim válasza:
Szép hát mint egy darab sz@r.
2009. dec. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Ha tovább emelkedik a hitelem akkor még a házam is eladom!Amire persze már egy rakás pénzem ráment, így végre olyan amilyet szerettem volna!Az én szememnek szép van aki másmilyet részest előnyben!Én és a családom jólérezzük magunkat benne, és ez a fő!
2009. dec. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
59%
Nincs házam,lakásom...amibe lakok nem szép.
2009. dec. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
73%

23:15

Két regisztrációról írsz ???? lol

2010. jan. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
72%

Az én házam kertes, de egy rakás hulladék... Fel akartuk újítani, de betett nekünk is a válság... Rusnya, penészes, csak a szobákban van fűtés (konvektoros), a konyha, az előszoba, és a fürdőszoba is fűtetlen (utóbbiban villannyal szoktunk esténként befűteni picit), ezer éves bútoraink vannak, repedezik a fal, itt-ott beázik a tető (sokszor kellett megigazítani a cserepeket, amióta itt lakunk), rossz a villanybojler, és kb 10 liter után "kifogy" belőle a melegvíz, és ami a legnagyobb baj, hogy a házat zsúfoltságából és rossz adottságaiból adódóan takarítani is nagyon nehéz.

Ebben élünk a párommal, és a 21 hónapos fiammal. Széjjel takarítom magam, hogy legalább tiszta legyen, de nagyon utálom. Ez nem otthon, ez nyomor.


Mi is otthont szeretnénk. Tágas, értelmes beosztású házat, rendezett kertet, normális fűtést, igényes bútorokat. Igazi otthont...


Ez az én legnagyobb vágyam már évek óta.

2010. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
A miénk típikus hetvenes években épült kockaház sátortetővel, de nagyon jó az elosztása, és szépen, otthonosan van berendezve. A kertet meg egyenesen imádom, van medence és egy csomó gyönyörű növény.
2010. jan. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
apámmal élek. Kívülről nem nagy cucc, belülről viszont szépen be van rendezve :)
2010. jan. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem ilyen egy álomház mint a miénk az biztos. egy lakberendező elszörnyülködne rajta tuti, kívülről meg nincs lefestve se mert arra már nem futotta, a kert rémes, a kerítés ocsmány olcsó fajta alacsony sz*r. De hát ez van, lakni lehet benne meg minden, és ez a lényeg.
2010. jan. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Én családi házban lakok. Kívülről szép, néhány éve lett újravakolva. Belülről viszont tudnék mit javítani rajta. Igazából nem mondanám, hogy csúnya, inkább modernizálni, kicsit átalakítani, és praktikusabbá szeretném tenni. Erre olyan 2 millió kéne. Ami sajnos nincs...
2010. jan. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Igen, csodaszép! Régi parasztház stílusosan felújítva, régi bútorok harmónikusan keverednek az újakkal, mi imádjuk és másoknak is nagyon tetszik!
2010. jan. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!