Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Afrikai stílusú szobához tippek?

Afrikai stílusú szobához tippek?

Figyelt kérdés
Szóval, költözünk, és szeretném a szobámat afrikai feelingűre megcsinálni:) Van valakinek valami jó ötlete, mivel tehetném ezt meg? Gondoltam a sötétbarna-világosbarna színkombinációkra, de ezen kívül?
2009. dec. 30. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:

falon sárga alapon barna kombináció, afrikai képek (elefánt, busman vagy hasonló törzsi emberekről készült ké, pl egy vadász, sámán, ), törzsi állarc, szobor,

afrikai állatszőrme mintás szőnyeg.

Ha van rá anyagi kereted akkor irány egy nagyobb lakberendezési áruház sok érdekes dolgot lehet talaálni mindenféle stílusra még tanácsot is adnak esetleg.

Ha nincs rá keret, akkor keveseével szerezd be ami megtetszik nem giccses és illene az afrikai stilusba.

2009. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem..köszönöm a segítséget:) Még annyit kérdeznék, nem tudsz a Westend környékén olyan boltot,a hol ilyesmiket lehet venni? Valamint, hogy milyen..hmm..illat (füstölő) illene leginkább hozzá?
2009. dec. 30. 23:15
 3/6 anonim válasza:
Eldorádó :D Bár nemtudom h ott van-e én Szegedi vagyok. Füstülő.. hát vegyél sokfélét, h ne und meg az illatát, enm nagy összeg, 130 FT egy csomag, rengeteg illat van, ez is eldorádóba
2009. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jó 5letet adtál:D ha beírod a gugliba hogy african room, nagyon sok gyönyörű szobát hoz ki, most én is válogatok:D
2009. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Vegyél tehén szart, keverd vízzel és szénával, és csapkodd a falra, száradás után tiszta Afrika feeling!

Pl Etiópia.

2009. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Előző: Nem, az túlságosan hasonlítana a te életmódodhoz.


Többiek: Köszi:) Google tényleg sok segítséget adott.

2009. dec. 31. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!