Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik konyha tetszik jobban?...

Melyik konyha tetszik jobban? (KÉP)

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 20. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a felső, barátságosabbnak tűnik, de azért az sem az igazi
2014. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Az alsó szebb, modernebb, de a fehéren minden meg fog látszani, többet kellene pucolni. El tudnám képzelni inkább mahagóni színű vagy magyar szilva színű fából.
2014. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az alsó :-)

Nekem is fehér van, egyáltalán nem "koszos", nem nehéz tisztán tartani.

2014. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem az alsó tetik jobban, konyhából a világosat szeretem, csak a polc ne legyen nyitott, ahol az edények vannak.
2014. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Felső
2014. márc. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Egyik sem. Alapvetően tényleg barátságosabb a felső, de nagyon régiesek, elavultak a bútorok, szörnyű a padlóválasztás is. A fa jellegű bútorok kifejezetten olcsónak tűnnek.


Az alsó képen a pult és a padló színe együtt szörnyű, a hiányzó ajtó a kilógó edényekkel igénytelen, a piros ajtó meg egyszerűen idétlen.

2014. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alsó szebb, csak kicsit " üres ". Valaki kis díszítés nem ártana mert így iszonyat egyhangú.
2014. márc. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem is a fehér jobban tetszik. Nem hiszem hogy nehezebb tisztán tartani a pultlapja nem fehér, más meg nem igazán koszolódik.

Szerintem is olcsóbb hatású a fa. A nyitott tányéros rész tényleg nem szép, gondolom vmi szín akart belevinni, máshogy kellene megoldani

Mutatok még ilyeneket:

[link]


[link]

2014. márc. 21. 11:09
 9/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat kétszer küldtem ugyanazt, itt a másik: [link]
2014. márc. 21. 11:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Nekem is jobban tetszik az alsó. Modernebb hatású, és másokkal ellentétben én -nem tudom miért- de otthonosabbnak, inspirálóbbnak érzem. :)

Itt van még egy ilyen konyha, nekem ez is nagyon tetszik (egyébként a fehér konyhák alapjából véve tetszenek). Először azt hittem, ugyanaz, mert nagyon hasonló az elosztása de nem: [link]

Meg szerintem a szabadon hagyott polcok sem olyan rémesek, feldobják, izgalmasabbá teszik a konyhát. :) [link]

[link]

Ezeket a képeket egyébként hol kaptad?

2014. márc. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!