Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen a karácsonyfátok?

Milyen a karácsonyfátok?

Figyelt kérdés
Mű vagy rendes? És milyen színű lesz? Kort és nemet is írjatok!
2009. dec. 5. 09:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igazi fánk lesz mint mindíg. Normad és max. 1,5 m-es. Nem szeretjük a nagy fát mert nem mutat a panelban. 19 hónapos a kislányunk ezért idén ki kötjük a fát biztos ami biztos. Amúgy a dohányzó asztalon van a fa mindíg. Nekem fontos a fenyőillat karácsonykor. És az illóolajok ezt nem pótolhatják. A normad nem hullik. Eddig csak arany színű volt, de idén a kilányunk miatt kizárólag szalma díszek lesznek rajta ami arany színű és csináltattam bordó szallagból hatlamas dupla masnikat. Ez lesz a fán meg az izzósorok. Remélem szép lesz így is. Törékeny dísz nem kerül rá és szaloncukor sem. Azt idén tálakba helyezem. Korábban a fa alá szórtuk. 33/L
2009. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én maradok az igazi fenyőfánál.Attól más minden évben, hogy más a formája,a magassága,az illata. Ezeket a fákat azért ültetik, hogy karácsonykor kivágják,mint a sárgarépát is azért vetik, hogy aztán felszedjék és mi megfőzzük.Minél többen vesznek műfát, annál kevesebb munka marad annak aki ebből él.ezzel nem károsítjuk a természetet.Színre viszont lehet variálni, ízlés kérdése.Én itt is maradok a hagyományos "csicsás"karácsonyfánál, és a réges-régi díszekhez.Sőt vadászom a régi díszeket az üzletekben, piacon.
2009. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mindig a legcsúnyább élő fát vesszük meg, mert az nem kell senkinek és én sajnálom... :-) így ő kerül hozzánk és a régi díszekkel díszitjük, vegyesen, szaloncukorral. Nekem így adja vissza a gyerekkoromat.
2009. dec. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Nekünk kék ezüst, fehér lesz, és műfenyő. Szerintem olyan kis hangulatos lesz tőle, és teljesen a havas fenyőt juttatja eszembe
2009. dec. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mivel a szomszédból kapunk ingyen fát,ezért élő lesz,mert amúgy éppen műfenyőt akartunk már idén venni. 2-3 éve már kék és ezüst,kék égősorral. Mondjuk már unjuk és szerettünk volna pirosat,de erre a pár napra,főleg úgy,hogy dolgozunk,alig leszünk otthon úgy gondoltuk felesleges költekezni.

27/N

2009. dec. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ez a Karácsony különleges lesz, mert ez lesz az első a Kisfiunkkal:) Műfenyőnk van, 3 éve vettük, ha idén kapunk elfogadható áron igazi fenyőt akkor az lesz ha nem akkor marad a mű. Saját kezűleg készítettem díszeket, piros és zöld filc anyagból, vettem pár új díszt is aranybarna színűeket, találtunk a padláson régi díszeket, azokat is felrakjuk. Égőt nem teszünk fel, nekünk az valahogy nem tetszik és tartunk a belesetektől is. Szeretném ha emlékezetes lenne ez a Karácsony! :)

20/N

2009. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ja és sütöttem mézes kalácsot, azok is felkerülnek a fánkra :)
2009. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
1,5 méteres műfenyő. idén vettünk azt először, ez az első teljesen külön karácsonyunk a párommal és jelenleg nincs pénz szép igazi fenyőre, ráadásul a panelban csak a macera van vele. a mű viszont jól kezelhető és nem is néz ki rosszul. dísztíésben az egyszerű harmóniát szeretem, van egy gömbsorozatom az egész sötét matt-tól a fényes bronzig, azok kerülnek a fára egy egyszerű, egyszínű égősorral. a szaloncukrot alá szoktuk tenni tálban. de majd még veszek arany színű dekorszalagot, abból kerülnek a fára masnik. 20/L
2009. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!