Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen a karácsonyfátok?

Milyen a karácsonyfátok?

Figyelt kérdés
Mű vagy rendes? És milyen színű lesz? Kort és nemet is írjatok!
2009. dec. 5. 09:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk igazi lesz,és zöld :P Amúgy mindenféle színű lesz,nem szoktunk olyan hogy csak x+y színű,minden díszt ráteszünk,ami van itthon.
2009. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
igazi és ezüst fenyő lesz,a díszítés meg kék meg ezüst.:D
2009. dec. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

nekünk eddig mindig igazi volt, de tavaly vettük műfenyőt és mostmár az lesz. mert az igazi mindig nagyon potyogott:D

egyébként mi is mindent díszt ráteszünk ami van itthon xD

2009. dec. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Műfenyőnk van már vagy 4 éve.

Piros-arany kombináció lesz idén is. Majd jövőre ha lesz rá keret szeretnék színt váltani.

33/N

2009. dec. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

1,80-as műfenyőnk,van 5 éve.Formás,könnyen kezelhető,ezért.Dominálni szokott rajta a piros,mert minden végére piros szalagot teszünk.Úgy néz ki,mint a filmekben a gyönyörű fenyők.:)Nagyon szeretjük.:)))

34/N/2 kisgyermek.

2009. dec. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Műfenyő már nagyon régóta. Nem vagyok egy fanatikus természetvédő, de miattam ne vágjanak ki egy fát se.
2009. dec. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

2. éve műfenyőnk van, kékkel és ezüsttel díszítjük. Az égő is kéken világító "hópelyhecskékből" áll. Nagyon tetszik.

Előtte évekig piros és arany díszekkel dekoráltuk, de úgy éreztük ideje váltani.

34/nő

2009. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
műfenyő
2009. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:

Szia! A szüleimnél a mai napig igazi fenyőfa van. Nálunk műfenyő, minden díszt ráteszünk. Szerettem volna igazi fenyőt én is, de most azt hiszem pici babával jobban járunk így.

29 éves 2 gyermekes anyuka

2009. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat..Nekünk is mű lesz az idén is ugyanúgy mint tavaly...én előszőr nem akartam "megengedni" a szüleimnek:P...Tavaly piros-arany volt, most meg még mindig nem tudjuk h milyen legyen:D De nem bánom, hogy lett mert nagyon formás fa és nagyon tetszik feldiszítve...:))

Majd lehet hogy rakok fel tavalyi képet ha találok...:D

2009. dec. 5. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!