Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Galéria leszakadhat?

Galéria leszakadhat?

Figyelt kérdés
Veletek volt már olyan, vagy hallottatok olyanról, hogy egy galériás lakásban leszakadt a galéria? Nálunk (albérlet) álló a galéria, és a teljes szobát lefedi. Folyamatosan recseg-ropog, es helyenként inog. Mikor kivettük, annyira nem tűnt föl, talán mert üres volt fenn, nem volt bútor sem. Azt a főbérlő is elismerte, hogy átverte őket az ács, mert nem a megfelelő fából csinálta meg, de szerintük nem lesz baj. Én viszont sokszor félek, hogy mi lesz ha leszakad, annyira recseg és inog... Ez lehetséges?

2014. jan. 8. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kellene inognia ... valahogy ékeljétek ki, mert minden mozgásnál lazulnak az eresztékek ... bár, ha kókány munka, akkor bármi megtörténhet
2014. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Leszakadhat, de nem valószínű. Sokat segít, ha ez esetben inkább lehozod a bútorokat róla.
2014. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy képet tudsz linkelni, hogy milyen a kialakítása? Talán lesz valami ötlet amivel meg lehet erősíteni.
2014. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól jönne egy kép. A recsegés lehet természetes, hiszen fa, de inognia abszolút nem lenne szabad neki. Túlzottan nehéz bútorokat ne tartsatok fönt, illetve az inogást orvosoljátok és akkor remélhetőleg nem lesz semmi probléma.
2014. jan. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem viszont ne hozd le a bútort. Minél nagyobb ugyanis a galéria tömege, annál nagyobb a tehetetlensége is, nehezebben veszi át a ti mozgásotokat. Kép tényleg jó lenne, mert lehet, hogy egy egyszerű andráskereszttel meg lehetne oldani a dolgot.
2014. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!