Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagyon pici galériás szobára...

Nagyon pici galériás szobára tippek?

Figyelt kérdés

Van egy 8m2-es szoba, felette teljesen galéria van, fény szinte alig jön be. Fentre kerül ugye a matracom, azzal kb. az egész tér el lesz ott foglalva. Most itt arra kérnék segítséget, hogy nincs-e tippetek, hogy mitől lehetne olyan "kuckóssá", otthonossá tenni drága kiegészítők vásárlása nélkül? Nem láttatok cikkeket/fotókat ilyenekről valahol? Ja, a fal meg sajnos fehér, és a tulaj nem engedi a festést, pedig nekem az olyan hangulattalan...


Köszi szépen, ha van tippetek!



2013. jan. 26. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én fehér, pihe-puha ágytakarót tennék az ágyra, és arany színű, mindenféle keretű tükröket tennék a falra. Az ágy végébe pedig fehér karácsonyi égősort tennék, mint hangulatvilágítás.
2013. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig érdemes sok nyelven beírni a keresőbe, ami érdekel. Az angol pl jó. A "tiny bedroom", "small bedroom" jó keresőszavak.
2013. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, próbáltam már sok nyelven ráguglizni a "tiny" "small" "loft" és egyéb kulcsszavakra meg azok variációira, de ennyire picit egyik sem mutat be, ha meg igen, akkor teljes körű átalakításokat, minthogy áltégla falat rak, meg hasonló dolgok, de nincs sajna anyagi keretem nagyon átalakítgatni, sem pedig új bútorokat venni. meg hát a tulajdonos hogy mit enged meg, az is leszűkíti rendesen a kört.

ilyen apróságokra gondoltam, mint az első válaszoló :) az a karácsonyfaégő nem rossz ötlet, köszi!! :)

2013. jan. 27. 12:04
 4/6 A kérdező kommentje:
első válaszoló helyett első választ akartam írni :D
2013. jan. 27. 12:04
 5/6 anonim ***** válasza:

a karácsonyfaégő iszonyat jó hatást ad, és fillérekből megvan. ja, és persze nem pampoghat miatta a tulaj sem :)


kis illatos mécsesek, díszpárnák, kis rongyszőnyeg.


ha enged képet tenni a falra, akkor tegyél, illetve ragasztógyurmával próbáld meg, ha a szög miatt háborogna.

2013. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kööszi:)
2013. jan. 31. 11:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!