Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen jól fedő festéket...

Milyen jól fedő festéket ajánlotok szobára, ami nem drága?

Figyelt kérdés
olyan kellene, ami szépen lefedi a világosabb alapszínt. most nincs pénzem az agyonreklámozott nagyvilág színeire :)
2010. jún. 13. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Teszkó gazdaságos, de abból min. 2 réteget kell fölvinned....14 liter 1300-1400 körül van, azt hiszem.
2010. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
olvastam, csak azt írák, hogy nagyon foltos, és hogy áttünik a másik szín :S arról inkább lemondtam
2010. jún. 13. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

én most a Brico gazdaságosra esküszöm :) Több színben is van, és 2 napos huzavona után a férjemmel azt találtuk a legolcsóbbnak ahhoz képest amit nyújt :) Azóta másik helyiségbe is olyat vettünk :)

KRiszta

2010. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

elsőnek: alapból min 2 réteg kell... a tescós az meg rakás sz*r. ismerősöm mondta neki belőle 8x kellett lekenni a mennyezetet...


3ezertől kezdődnek a jobbak spórolni nem érdemes

2010. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!