Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit adnál ezért a szekrény...

Mennyit adnál ezért a szekrényért?

Figyelt kérdés

[link]


Felső rész két polc, középen polc a mindenféle apróságoknak (direkt van kitakarva)

alul bal oldalon polcok, jobb oldal akasztós.

Használt, de jó állapotú, ránézésre mennyit érhet? El szeretném adni, de félek keveset kérnék érte, kérdés Mennyit ér meg?


2009. nov. 12. 23:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Csak ez az egy darab van belőle.kb.200X90X39 cm-es
2009. nov. 12. 23:37
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nekem semmihez sem megy, meg tipikusan az a sokan és olcsón vették régebben stílus, nagyon semennyit... az ajtók is felemásak (ahogy záródik) na hát mi a garázsba raktuk ki az ilyet.
2009. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Hát én 8ezernél nem adnék többet
2009. nov. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Második vagyok. Elírtam. 5000 forintot akartam írni
2009. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Adsz egy tizest es elviszem.
2009. nov. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
én ajándékba sem fogadnám el. talán találsz vkit, akinek megér 500 forintot.
2009. nov. 13. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sózd rá valamelyik szomszédra, hátha jól jön valakinek a garázsba tárolónak...


Ki az, aki betesz a szobájába 1 db szekrényt, ami semmihez sem megy, régesrég divatjamúlt, kopott, vedlett?...


Még azt sem éri meg, hogy elfuvarozza valaki kicsit messzebb, ha ingyen odaadnád. :-[

2009. nov. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de őszinte választ adok: egy fillért sem adnék egy ilyen szekrényért.


Ne értsd félre, nem vagyunk gazdagok, pl. a hálószobánkban 27 éves szekrények és komód van (sima, fóliázott bútorlapokból), de azok olyanok, hogy bárki azt gondolhatja, hogy tavaly vettük.


Ez egy nagyon régi és rossz ízlést követő, ráadásul a kép alaján meglehetősen elnyűtt darab. Inkább ad oda egy szegény embernek, vagy tedd ki a garázsodba tárolónak.

2009. nov. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Talán 1000ft-ot!Sajna többet nem!
2009. nov. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na, látom megint győzött az emberi "kedvesség", köszönöm a sok segítő szándékú, "normális" kommentet!(akinek nem inge...)

Ez egy 10 éves szekrény, nem értem mit láttok rajta elnyűttnek.Nem rugdostuk, nem ezen vágtunk fát,nincsen teleragasztva semmivel stb...Semmi baja nincsen, még a hátulján is megvan az eredeti papír.Nincsen agyon használva! Egyébként ebbe a pici szobába nem fért több! Csak azért van belőle 1!

Csak segítséget szerettem volna, mert fontos volt :(

2009. nov. 13. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!