Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Sok 200ezer ft. Egy 3 méteres...

Sok 200ezer ft. Egy 3 méteres tolóajtós szekrényért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre most így látatlanba nem lehet válaszolni, esetleg egy-két fotót be linkelhetél arról a bizonyos szekrénysorról.
2009. szept. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


Valami hasonlóra gondolok

2009. szept. 8. 13:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
200-ezer ft.-ért meg ne vedd, akkor már inkább menj el egy asztaloshoz és csináltass egyet. Így jobban is jársz-olcsóbban is jössz ki és az általad megadott méretekben készül el a bútor. Ami ugye jobban igazodik a szobához.
2009. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Sok bizony! Szerintem 100e.böl kihozza egy jo asztalos! Ahogy az elöttem szolo is mondta! :)
2009. szept. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon sok. Biztos vagyok benne, hogy van olcsóbb is. Hétvégén voltam bútorboltban és 120ezer körül voltak a szekrénysorok. Ha ismersz szépen dolgozó asztalos, akkor az is egy jó megoldás lehet, mert annyi polcot csinál, amennyit te akarsz, olyan faanyagból, amit választasz stb.
2009. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert nézegettem itt a keresőben, van aki azt irja olcsóbb megvenni, van aki pedig azt olcsóbb csináltatni. Azért szavaznék a csináltatás mellett, mert az olyan lenne amilyet igazán szeretnék. Meg megmondom őszintén Én nézegettem ezeket a bútorokat ilyen-olyan áruházban és hát nem valami nagy cucc. Mármint annyira egyszerű, hogy két polcért és 2 akaszóért nem adnék ki annyit és sokszor nem is olyan masszivak. Szerintem. :-/
2009. szept. 8. 13:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket!!
2009. szept. 8. 13:58
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal amit belinkeltel, ott 95 ezer. Ha ilyenre gondoltal, miert nem veszed meg azt es sporolsz 105 ezret? :)

Szerintem sok.

2009. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Voltunk személyesen is ott megnézni és a sokkal kisebb került 95-be! :)

Ez a nagy 197 és egyszerű bükk szinben semmi extrával. Attól még mehet feljebb...akarsz-e rá tükröt, szin...stb. Ezért érdemes volt elmenni :-//

2009. szept. 8. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj el bútoraztaloshoz ,de addig rakasd el a szekrényt,mert el fogsz ájulni az ártól,amit mond.

Kettőt vehetsz belőle.

2009. szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!