Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan tudnám így megcsinálni...

Hogyan tudnám így megcsinálni a párnát? Bővebben lent

Figyelt kérdés
barátnőmnek szeretnék névnapjára párnát készíteni, a nevét szeretném kirakni párnákból :) (Juci) ha elkészítem párnahuzatokat (minden betűt külön) és kitöltöm szivaccsal, mivel díszítsem? csajok...ha ti ilyet kapnátok ennek örülnétek?
2009. okt. 29. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Flitter, hímzés, rátét, szalag, csipke..

miből készül?

2009. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Négy párnát akarsz készíteni?Ha nem,akkor hogy akarod összevarrni őket?
2009. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen 4 párnát szeretnék :) és azt úgy egymás mellé tudná rakni :)


az hogy miből késül még nemtudom :) de remek ötleteket adtál:)

2009. okt. 29. 21:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok.Ha szivaccsal akarod tölteni,akkor előbb egy belső párnát készíts és azt töltsd meg.Arra húzd majd fel a rendes anyagból készült párnát.Ha ki kell mosni,akkor csak a huzatot kell leszedni a párnáról,és így attól sem kell félni,ha valahol kiszakad a varrás,az egész szoba szivaccsal lesz tele.

Arra figyelj még,hogy nagyobbra szabd a párna anyagát,mint amekorrára készen akarod látni,mert a szivacs sokat felvesz az anyagból.A díszpárnákat én úgy szoktam készítani,hogy a hátsó oldalán hagyok nyílást,és gombbal zárom össze,mert így könnyebb levenni a huzatot mosáskor.Csipkét,zsinort tehetsz rá,de a flittert nem ajánlom,mert használatkor tapasztalatom szerint könnyen leszakad.

2009. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2009. okt. 30. 08:39
 6/9 anonim válasza:

a méteráruboltban 300 forint /méter a vatelin, nagyon jó anyag, párnába használom.

De akkor a szépen méterbe göngyölt vattát cafatokra kell tépkedni és azzal jól megtömni a párnát.

Anyagnak polárt használok és azt is ajánlom. puha nem nehéz tisztítani, és nagyon dekoratív színekben kapható.

Egyre figyelj, hogy az anyagszál mindig egy felé nyúljon. Ezt úgy derited ki a legjobban, hogy megrángatod széltében és hosszában, és egyik irányba nyúlik, amásikba nem.

sok sikert.

javaslom használj kartonbol sablont és gombostűket ^^

2009. nov. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az elkészítésben nem tudok tanácsot adni, de én nagyon örülnék egy ilyen ajándéknak, mert személyes, nem csak egy doboz bonbon, amit megveszel a boltban. Látszik rajta, hogy dolgoztál vele. Nagyon jó ötlet!
2009. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. nov. 1. 19:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem varrj tépőzárakat a párnák oldalára, igy egyméshoz tudja majd őket kapcsolni, de könnyen szét is tudja őket választani. Én flitteres, csipke vagy szalaggal diszitett párnának örülnék.
2009. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!