Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen legyen a...

Szerintetek milyen legyen a szobám? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és nem akarok már olyan dedós szobát. Szóval van egy fenyő ágyam és egy ugyanolyan színű fa asztalom szerintetek milyen színű legyen a fal és többszínű? És még milyen kiegészítő bútorokat ajánlotok? Kérlek segítsetek! Vagy ha tudtok valami oldalt azt is leírhatjátok. Előre is köszi!

2013. aug. 20. 09:14
 1/6 anonim válasza:

Nekem mindig nagyon tetszettek a pasztell árnyalatok.

[link]

Innen az első sor harmadikja,

[link]

Innen 3.oszlop utolsó 2,

[link]

Innen pedig 2.sor 2,4, 4.sor 3.

2013. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A zöld valamelyik árnyalata, pl kivizöld... vagy meg barack színű..

Olyan színűt, amilyen most az ágyad, az illik össze..

Amúgy meg könnyebb lenne, ha legalább valami színt is mondanál, hogy milyen volt, mert mondom pl a kéket, aztán jön a válasz, hogy jajj de olyan volt... vagy ha gyerekes a szobád, akkor rózsaszín, vagy mi? Mert szerintem nem a szoba színe határozza meg azt, hogy dedós e. Mert egy rózsaszín szoba is lehet felnőttes. Hanem pl a plüssmacik, szívecskék mindenhol, vagy meg ha minden babarózsaszín, és csupa gyerekes kiegészítőid vannak..

2013. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első: köszi a mintákat nagyon szépek, én is valami pasztellszínre gondoltam :)

második: igazából nem olyan gyerekes a szobám csak nem érzem magam jól benne és jó lenne az új szobámban olyan amit nem csak pár évig tartok jónak. meg hogy menjenek egymáshoz a bútorok neked is köszi

2013. aug. 20. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagy vagy fiú?


Fenyőt tartalmazó szobák:


[link] - lehet kapni kő/téglamintás tapétát, szerintem nagyon jó egy falra. Ha belefér anyagilag, akkor valódi bontott tégla vagy kő is lehet...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok!! A 3 és a 6. Tök jó meg ez az oldal is tetszik köszi! :D
2013. aug. 20. 23:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen stílusú szobát szeretnél?

Eklektikus: [link]

[link]

[link]

Rusztikus: [link]

[link]

provence: [link]

[link]

[link]

Tudom, hogy ezek a képek között van olyan, amelyikben nem fenyőbútor van, de szerintem valahogyan meg lehet csinálni, textilekkel, dekorációkkal, stb. Esetleg ha van (márpedig biztos van) olyan stílus, amit nem linkeltem be és te olyat szeretnél, írj! ;)

2013. szept. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!