Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen virágot tehetnék a...

Milyen virágot tehetnék a lépcsőházban az ajtóm mellé ami bírná?

Figyelt kérdés
annyira nem sötét,van egy nagy ablak,fele pont az ajtómmal szemben.
2009. okt. 29. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Na! Ezt tedd az ajtód elé! Jól fog mutatni!


nekünk van kaktusz, az a zöld futónövény szív levéllel, ami mindenkinek van, Szanzavéra, Dracéna.

Mirtuszvirág. Mind imád ott lenni. Északi ablak, de nem ott vannak, hanem a lépcsőfordulóban. Locsoljuk. Nőnek, mint a bolond.

A kaktusz az ablakban, kétszer virágzott.

Ja, és van karácsonyi kaktusz is, az igaz sose virágzik

Az ajtó elé olyat tegyél, amibe nem akad bele semmi! Szatyor alja, kézben fogott hosszú kabát...mert nem csak az ajtó szélességet használod, hanem forogsz, csapkodsz néha.

Nekünk ezért a nagy kaktusz nem vált be. Így került hosszú magas egyenes virág oda, kis cserépben.

2009. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
semmilyet szerintem mert úgy is ellopják majd sajnos.. :(
2009. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

16:25

Neked ezt nem fogom elmagyarázni mert úgysem éred fel ésszel.

2009. okt. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem kérte, hogy bármit is magyarázz el.
2009. okt. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos mást nem tudtam rád mondani, amiket írogattál hogy "én lesz@rom a bútorszállítókat..." "ritkán van tűz..." stb. ez egy idióta felfogás (ne adj isten, de legyen nálad tűz és ezek a felaggatott szarok akadályozzák a munkát), meg ahogy itt erőlködsz az irományaiddal, mert mondanivalód nincs, csak mindig rákontrázol amiket írok, na ezért vagy egy IDIÓTA.
2009. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!