Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit tehetnék a TV helyére?

Mit tehetnék a TV helyére?

Figyelt kérdés

nos, van egy TV-m, magam sem tudom, hogy miért, hiszen évek óta nem fizetek elő semmire, tehát nincs benne adás, de ha lenne se nézném. anyám egyik nap idehozta, azóta itt van :D


szeretném innen ezt a csodás készüléket elpaterolni (értelemszerűen vissza anyámnak :D )

most egy kb derékmagasságig érő komód tetején van, két magas szekrény között. fény nem nagyon éri, gaz nem jöhet szóba sajna, pedig imádom őket.

akváriumon gondolkodok, de az iszonyat drága, most nem tudok áldozni rá.


milyen mutatós dísz, vagy akár használati tárgy jöhetne a helyébe? vagy valami mutatós tárolódoboz, mert lomom viszont van dögivel :D linkek esetleg? köszönöm.


2011. márc. 18. 01:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
könyvek esetleg
2011. márc. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

a könyveimet a könyvespolcon tartom, nem pedig egy komód tetején. khm...

valami informatívabb, bővebb válasz? valaki? :D

2011. márc. 18. 01:58
 3/19 anonim ***** válasza:
46%
Feltétlenül kell oda valami? Gondolkodj nagyban, a szoba összképét nézd. Ha úgy tetszik, rendezd át!
2011. márc. 18. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
valóban, vedd ki a komódot a két szekrény közül, azokat told össze. a komódot áthelyezheted világos helyre,ahol már virágok is kerülhetnének rá.
2011. márc. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
46%

vagy csináltass a falra egy, a berendezéshez illő keretű tükröt.ha egy-két spotlámpával megvilágítod, a komódot akár fésülködőasztalnak is használhatod.

de tehetsz rá modern vázát is stb. , amik tükörben megduplázódva érdekesek is lehetnek.

2011. márc. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Tegyél fölé a falra egy képet, akár festett tájkép, akár goblein (ami megy a berendezés stílusához). A komód tetejére egy-két kisterítő. Azokra mehet vagy gyertyatartó + gyertya, vagy egy-két apró porcelán dísztárgy (porfogó).
2011. márc. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az akvárium jó, de mit takar az, hogy iszonyat drága? Egy alapfelszereltségűt kb. 10 ezerből ki lehet hozni, ennél az egyedi tárolódobozok sem olcsóbbak.
2011. márc. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

akkor lehet, h kicsit spórolok az akváriumra. én eddig csak 20 ezer fölöttieket láttam, de majd átnézek az akvarisztikába, és megkérdezem az okosokat :D

kösz

2011. márc. 18. 11:18
 9/19 anonim válasza:
Én is egy szép, modern képre szavazok, vagy tükörre. :)
2011. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hát ne olyan tetős csittifittit vegyél, hanem egy sima akváriumot, azt már 4-5 ezerért lehet kapni, érdemes kifigyelni, hol akciós. Vegyél bele növényeket (1-2 ezer) meg világítást (saját kezűleg nagyjából egy ezresből megvan, nekem pl. egy ún. szerelőlámpa van fölötte, kevesebb mint ezer Ft volt és tökéletes). Ha elfogy a pénz, akkor menjen egy kicsit így, aztán ha megint lesz, akkor vegyél bele levegőztetőt (kb. 3 ezer) és halakat - ezeknek az ára attól függ, milyet szeretnél, nekem neonjaim vannak, 700 Ft volt 10 db a Nyugatihoz közel.

Persze ha veszel ilyen teljesen felszerelt akváriumot, az kicsit kényelmesebb, de jóval drágább. Gondolom, olyanokat nézegettél.

2011. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!