Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A laminált padló az jó? Mamám...

A laminált padló az jó? Mamám imádja, a barátnőm szidja, hogy vonzza a port. Nyilván takarítani kell, de kinek van igaza? Azt szeretnék a szobába és a nappaliba, de nem akarok "ráfázni".

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én tartottam tőle, de szépen tisztán lehet tartani. Nagyon szőnyegpárti voltam régen, de már inkább a laminált felé hajlok és jól mutat rajta a kisebb szőnyeg. Ami nem teszik, hogy mezitláb látszik a lábnyom.

Nappaliba viszont inkább járólapot fogok rakni asszem.

2009. okt. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Középtónusút válassz, vagy világosabb közepeset, ha poros a lakás. Mintásabbat! a sötétebbeken esetleg látszhat a por.

Az ablakra merőlegesen kell lefektetni. Tehát az ablak felé fussanak!

2009. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

utolsó

miért kell az ablakra merőlegesen?

2009. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, mindegyik nagyon hasznosnak bizonyult. Azt hiszem laminált padlót fogunk venni a hálóba és a nappaliba. Tenni fogok rá kicsi szőnyeget, mert szerintem úgy baromi jól mutat. Porszívóval szeretném takarítani, ti viszont parfist mondtok. Akkor porszívózni nem lehet?
2009. okt. 20. 09:03
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet porszívózni is, csak annyira könnyű felsöpörni is, azért írták!
2009. okt. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

"miért kell az ablakra merőlegesen?"


Azt hiszem azért mert akkor nyújta a teret

2009. okt. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!