Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A laminált padló az jó? Mamám...

A laminált padló az jó? Mamám imádja, a barátnőm szidja, hogy vonzza a port. Nyilván takarítani kell, de kinek van igaza? Azt szeretnék a szobába és a nappaliba, de nem akarok "ráfázni".

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 21:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy az gazi fa parketta jobb, de az nagyon drága. A laminált ugyanannyira "vonza" a port mint a parketta. De a szőnyegpadlóval szemben erről fel tudod porszívózni, míg a szőnyegpadlóból sohasem lehet rendesen.

A kőnél pedig melegebb.

Én a lamináltat választanám.

2009. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
A laminált padló tökéletes és praktikus!!!!
2009. okt. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem, mert nagyon könnyű takarítani. Egyí húzás a partvissal, és biztos, hogy tiszta. Ha nagyon jó akarok lenni, felmosom laminátpadló-ápolóval.

Lényeg, hogy ne a legkisebb kopásállóságút vedd! Mi mindenhová irodait tettünk, nem sokkal drágább. Még erre is ügyelni kell, azért nem homokos cipóvel kell járni rajta. Gurulós irodaszék alá így is védőt kell tenni, ha nem akarod, hogy kikopjon. Ha erre ügyelsz, úgy szerintem tökéletes.


Mi pont azért cseréltük le a padlószőnyeget, mert az állandóan koszos volt. Az érzetem volt koszos.

ezt 10 perc alatt az egész lakásban feltakarítom, az ágyak és a szőnyeg alatt is beleértve.

2009. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer-kétszer partvissal áthúzom.
2009. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Én utáltam.Örökké poros volt,felmosás után is.Minden lépés meglátszott rajta.A szőnyegpadlót pedig hetente kiporszívózom ( nem járunk be utcai cipőben,legfeljebb a vendégek),havonta egyszer géppel kitisztítom és nincs vele annyi baj,mint a laminálttal.
2009. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A laminált padló tökéletes sima, nem túl nedves felületekre. Nálunk a nappaliban és a hálószobában ilyen van. Nagyon jó. Sűrűn járt, és nedves helyekre azonban én nem fektetnék laminált padlót, mert az illesztéseknél kikopik.
2009. okt. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nem tetszik a laminált padlóban, hogy nagyon fogja az ujjlenyomatot. Páldául ha nyár van és mezítláb járkálsz nagyon csúnyán meglátszik!
2009. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
A legjobb,sztem nem vonzza jobban a port mint bármi más-pl szőnyeg.Erről legalább szépen fel lehet takarítani.Felseprek,felmosok és tiszta.Praktikus és jól is mutat.
2009. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is bevált a laminált. NEkem minden dologból praktikus van, pl nincsenek szekrényeim, hanem plafonig érő gardróbszekrények, polc nélkül, ne fogja nekem a port. Nincsenek szőnyegeim mert soha az életbe ki nem takarítod őket tisztára, nekem egyfolytában olyan érzésem volt, hogy csupa kosz morzsa a talpam alatt minden, utálom a szőnyegeket. Ezen csak végigszaladok a felmosókámmal és már tiszta is.
2009. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bevált. Én imádom, és egyáltalán nem poros. A szőnyeg annál inkább. Nálunk még a konyhában is laminált van a gyerekek miatt, hogy ne fázzon a lábuk, és a közhiedelemmel ellentétben ott is tökéletesen funkcionál, és semmi baja nem lesz.
2009. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!