Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hosszu "szoros" szonyeg....

Hosszu "szoros" szonyeg. Nagyon nehez lesz takaritani?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek azok a vastag, puha szonyegek amiknek hosszu vastag szorszeru szalai vannak. (remelem tudjatok mire gondoolok, ennel jobban nem tudtam leirni) Nagyon koszolodik? Erdemes megvenni vagy csak bajom lesz vele? Mivel ajanlott es milyen gaykran takaritani?
2009. aug. 24. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyanom. Nekem állandóan koszos volt( azt tudni kell hogy 15 éves vagyok és lány tehát ott volt haj, szájfény, szempillaspirál stb.) igaz nagyon könnyen kijött belőle minden(mivel nem az egész szobában volt hanem csak egy kis helyen) viszont a haj nem. Hosszú barna hajam van és annak ellenére hogy fel van tűzve szinte mindig, tiszta haj volt a szőnyeg. Bele volt csavarodva a szőnyeg szálaiba és nehezen lehetett kiszedni. Talán úgy fél évig volt meg a szőnyeg de szinte vonzotta a koszt. Most már nincs meg mert elköltözünk és padlófűtéses a ház szóval ott nem igazán jó a szőnyeg. Takarítani? Hát mi mindig mostuk ilyen szőnyegtisztítóval valamint sokszor porszívóztuk.
2009. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt. mi is szonyegtisztito lottyel tisztitjuk a szonyegeket. sajnos nekem is hosszu hajam van, plusz van 1 tengerimalac is a szobaban (ergo kiszorodott forgacs) es papirfecnik szoval..... lehet h lemondok rola, mivel en ugy szeretnem h a szoba nagyobb reszen olyan szonyeg legyen. :((( meg meggondolom. imadok mezitlab jarkalni az olyan szonyegen 8->
2009. aug. 25. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!