Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha látsz szebb házat mint a...

Ha látsz szebb házat mint a tiéd, nem idegesít hogy másé szebb?

Figyelt kérdés

most nem arra gondolok hogy jól érzed e magad a sajátodban mert akkor is jól éreznéd, ha mondjuk szebb lenne, vagy uj bútort vennél bele uj fűrdő stb.


Engem sokszor igen!!!!Mert mi is újításban vagyunk és ha látok olyat ami éppen szebb, kicsit bánt nekem mért nincs még készen?


2009. okt. 2. 19:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés.

láttam már 6 millás konyhabútort. hát nekem ingyen sem kéne. sok embernek az a baja, hogy marhasok pénzből felújítja a házát, lakását, de nincs benne ízlés, mert azt hiszi, ha sok pénzt rak bele, az már attól megállja a helyét. pedig nem.

nekem az egész lakásom felújítása került két millába, mégis sok pénzesebb barátnőm dícséri az ízlésemet.


mert a stílus nem pénz kérdése. ahogy az okosok már megmondták.


nem irigykedek senkire, örülök annak ami van, és hogy én jól érzem magam otthon. ez sokkal többet jelent, mintha egy hatalmas palotában laknék, de nem tetszene...

2009. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sohasem a luxus holmikat irigyeltem, hamen az apró, praktikus ötleteket. Ami már csak azért is jó, mert ezeket én is meg tudom valósítani, pl. fonal-pókháló a plafonon, nyakláncok a falon (nem veszik el, és dísznek is jó)...stb.
2009. okt. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!