Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ha látsz szebb házat mint a...

Ha látsz szebb házat mint a tiéd, nem idegesít hogy másé szebb?

Figyelt kérdés

most nem arra gondolok hogy jól érzed e magad a sajátodban mert akkor is jól éreznéd, ha mondjuk szebb lenne, vagy uj bútort vennél bele uj fűrdő stb.


Engem sokszor igen!!!!Mert mi is újításban vagyunk és ha látok olyat ami éppen szebb, kicsit bánt nekem mért nincs még készen?


2009. okt. 2. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ó én nem látok a mienknél szebbet:)
2009. okt. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
:) de ezt most komolyan mondod?????Nincs olyan ház aminél ne lene szebb!bisztosan van csak neked nincs.
2009. okt. 2. 19:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az emberek egy része szénné idegesíthetné magát...
2009. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ezért kérdeztem hogy ki hogy birja ezt???mert sok kevésbe szép házvan, és kevés szép, de azok már nagyon szépek.
2009. okt. 2. 20:06
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Első vagyok. az embre a sajátjával szemben elfogult kell hogy legyen, akkor lesz boldog:) Van egy rózsa, amit te nevelgetsz, persze hogy szebbnek látod, mint az összes többi, mert az a tied, a te munkád gyümölcse. Lehet, hogy vannak nagyobb házak, drágábbak, de azok nem a te ízlésedet tükrözik.
2009. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem megihletnek a szebb házak. Ötleteket merítek belőle, aztán itthon is megcsinálom, amit tudok.
2009. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nincs is házam, ha majd lesz, én is elfogult leszek vele. Ígérem! :)
2009. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

"Lehet, hogy vannak nagyobb házak, drágábbak, de azok nem a te ízlésedet tükrözik."

Egy szép házhoz elsősorban sok pénz kell. A legtöbb ház nem a tulajdonos ízlését tükrözi, hanem inkább az anyagi helyzetét. Egy "átlag" házban kevés "ízlés" és sok megalkuvás van :(

2009. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
34 éves vagyok amiotatol ki jártam az iskolát dolgozom és nem tudok egy házat venni szeretném ha nekem is ilyen problémám lenne
2009. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Lehet, hogy vannak nagyobb házak, drágábbak, de azok nem a te ízlésedet tükrözik."

Egy szép házhoz elsősorban sok pénz kell. A legtöbb ház nem a tulajdonos ízlését tükrözi, hanem inkább az anyagi helyzetét. Egy "átlag" házban kevés "ízlés" és sok megalkuvás van :(



Hú mindkettőtöknek nagyon iagaza van, mert láttam már rózsadombon gyönyörű hűzakat kivűlről láttam belűlrőlis de belűl nemtetszett igazán egyik sem. neten is néztem szép házakat volt ami 200millió volt villákat néztem kivűl tetszett de belűl olyat még nem láttam ami tetszett volna, vagyha valami tetszett is benne nem az egész mindenség!Tényleg nem azén izlésemet tükrözi ...

viszonyt sajnos soksok ember szeretné csinálni a házát de nem tudja!!!!!!



És tényleg ha az embernek van felesleges pénze hová költi?házába. De sajnos mai világban örü ha megél az ember!!

2009. okt. 2. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!