Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit szólnátok egy ilyen...

Mit szólnátok egy ilyen szobához? Nektek tetszene? (Lent. )

Figyelt kérdés

Az egyik fal halványlila a másik pedig mentazöld, a plafon meg rózsaszín.

Élénkebb színekkel milyen lenne? Vagy túl sok ez a szín? Búroroknál mi illene? (az ágyam zöld, ezen nem tudok változtatni.)


Nekem nagyon bejön, de megkérdezlek Titket is, kíváncsi vagyok, kinek hogy tetszik! =)


2009. szept. 20. 17:35
 1/10 A kérdező kommentje:
amugy 16éves lány vagyok =)
2009. szept. 20. 17:35
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem jó.csak a zöld és a rózsaszín,alig-alig illenek egymáshoz.Én inkább a naracssárgát,vagy ilyen barack színű színeket választanék a rózsaszínhez:D

14/L

2009. szept. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert utálom a lilát és a rózsaszínt, de ha neked tetszik, tőlem nyugodtan.
2009. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én meg a narancssárgát! xD barack.színű volt az előző szobám is! (nem rég költöztem)
2009. szept. 20. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:

a 3 szín már kicsit sok lenne. amúgy mind3 szép, de az egyiket érdemes lenne kilőnöd, mert az már úgy nem kelt olyan jó hangulatot, ha ilyen sok szín van.

de felőlem olyan lesz, amilyet csak akarsz :p

2009. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
sztem a zöldet lefesthetnéd vagy valami az nem illik oda.. és sztem élénken soakkl jobb lenne . csajosabb
2009. szept. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem vagyok aza csajos tipus... :/
2009. szept. 28. 19:02
 8/10 anonim válasza:

szerintem olyan színű zöld legyen az egyik fal, mint az ágyad, és inkább a falat festeném rózsíszínre (hasonlóan intenzív, élénkre, mint a zöld) Nézd ezt a képet:

[link]

Tudom, ez elég csajos, de csak a színeket nézd, nekem nagyon bejön.

2009. okt. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Előző vok.

Nekem kék fajam van és sárga/kék/világos fa színű bútorom, de ha tehetném biztos átfesteném ilyenre és lecserélném a bútorokat is :D

19/L

2009. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
falam*
2009. okt. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!