Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy valósítsam ezt meg?...

Hogy valósítsam ezt meg? (könyvlapok a falon ~ link )

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez az elgondolás. Egy gondom van: én nem szeretem "meggyalázni" a könyveket, szerintem mindegyik értékes. :/ Gondoltam, hogy elmegyek olcsó antikváriumokba, és veszek régies könyveket, de azokat is sajnálnám kitépkedni...

A nyomtatás nagyon drága lenne.


Itt van lent az ötlet:

[link]


2013. márc. 26. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincsenek régi tankönyveid? Vagy anyukádtol amik már megsárgultak.

Ebben az is szép, hogy telejsen külömbözöek is vannak benne, és színben is.

2013. márc. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az összes tankönyvemet elvittem azoknak akik kellett, talán néhány kivételével... de nem szívesen raknék ki matekpéldákat, irodalomkönyveim, énekkönyveim már nincsenek. :/

Nekem is ez volt egyébként az ötletem, de hát így sajnos ez nem jó. :( Azért ment a zöld! :)

2013. márc. 26. 14:59
 3/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Kis szerencsével valamelyik hulladék udvarban rábukkanhatsz ilyesmire! Hogy a lelkiismeretedet megnyugtassam, innét már a zúzdába kerülnek a papírok! A higiéniai szempontok sem veszélyesek, legalább is a Budapesti gyűjtő pontok elég tiszták!
2013. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, bár ilyesmi meg sem fordult a fejemben... hogy működik, hol vannak ilyen helyek? :D
2013. márc. 26. 22:22
 5/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Én csak a budapesti helyeket ismerem, egyébként a FKF Zrt üzemelteti ezeket! [link]
2013. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!