Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Fel szeretném újítani a...

Fel szeretném újítani a szobámat, milyen tanácsokat adnátok (több lent)?

Figyelt kérdés

divat még tapétaszegély

[link]


vagy inkább plafonszegélyt csináltassak(esetleg egy rejtett világítással):

[link]


vagy ha plafonszegély alá tapétaszegélyt is teszek ,az már túl soknak tűnik?


várok még már ötleteket is szobafelújítással kapcsolatban!!!


Tudtok vmi különös, nem mindennapi színt(ami meleg szín, nem kék ), kicsi a szobám tehát valami világosabb színre gondoltam.


Ha van egy szép fakarnisom , azt meghadjam úgy, vagy inkább takarjam el plafonszegéllyel, mint itt: [link]



2013. márc. 20. 19:06
 1/4 anonim válasza:
A plafonszegély rejtett világítással nagyon tetszik! A szüleimnél is úgy van eltakarva a karnis mint az utolsó linknél, és szerintem úgy szebb mint a sima karnis, meg ha változtatsz akkor sok kicsi sokra megy :) Mondok szívesen ötleteket de kéne a nemed és a korod :)
2013. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
23 éves N vagyok :)
2013. márc. 20. 20:06
 3/4 anonim válasza:
Esetleg rakhatnál fel égőket, szerezhetnél be babzsákot ami pár árnyalattal tér el a falad színétől. Nekem vannak falmatricáim amik nagyon jól mutatnak :) A szobában 3 falat ugyanolyanra festesz a 4. pedig csíkosra ( egyik csík olyan mint a többi fal színe a másik pedig pár árnyalattal eltérő) / a 4. falra rakhatsz fel mintás tapétát is, ezek is divatba jöttek mostanában. És még a kérdésedre válaszolva a tapéta és plafonszegély már szerintem sok együtt :)
2013. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha bemész egy lakberendezési boltba ott van nagyon sok jó kiegészítő. PL király képek, párnák gyertyák stb
2013. márc. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!