Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen szobám legyen?

Milyen szobám legyen?

Figyelt kérdés
Most lesz nagy felújítás az egész házban és teljesen új szobám lesz. Tepéta, bútorok, festés...stb. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek, hogyan rendezzem be a szobámat és milyen bútorkkal.14 éves lány vagyok, de egyáltalán nem ilyen rózsaszín, meg ilyen "csajos" szobát akarok, mert azoktól például kiráz a kideg és okádnom kell.(nem lennék túl lányos) Arra is gondoltam, hogy legyen egy alapszín és, hogy arra ragasztok a kedvenc bandám képeit. Kedvenc színem a fekete és a vörös. Milyen ötleteket tudtok mondani? Vagy olyan dolgok amik nagyon fel tudnak dobni egy szobát. Vagy esetleg ilyen szobákat is linkelhettek ha gondoljátok... Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2013. febr. 27. 21:31
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és bútorokat is linkeljetek :)
2013. febr. 27. 21:39
 2/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek. Bar mondjuk az utolso az nem az en stilusom de nagyon jol nez ki az osszes. Johetnek meg ;)
2013. febr. 27. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]

A fontos hogy a fekete és piros mellé tegyél még egy harmadik színt, a fehér pont megteszi. én szemęly szerint biztos megôrülnék egy piros fekete szobában, dehât te még fiatal vagy. :)

2013. febr. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az egyik kép nagyon megtetszett köszönöm.
2013. febr. 28. 17:56
 6/6 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2013. febr. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!