Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?

Milyen színű legyen a szobám?

Figyelt kérdés

Három "probléma" áll fennt:

1. A ház vályog, szóval csak mészfesték jöhet szóba, ami ugye nem kínál annyi lehetőséget...

2. A szoba nagyon kicsi.

3. A bútorok többsége adott. Van pl egy sárga kanapém (lent a kép, ahhoz hasonló a színe), és egy fehér asztalom. A kanapét ne kérdezzétek, miért sárga, utálom, karira kaptam. A hozzá tartozó (jelenleg párducmintás :P) párnákat szeretném áthuzatni. Milyen legyen?

És a fal?

A kanapé:

[link]


2013. jan. 6. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pontosan mészfestékbe tettem színezőt a nyáron, igaz én csak a fürdőszobát festettem vele, de semmi baja nem lett a festéknek. Halvány barack színű lett és szépen fedett . Valami 600 forint volt egy kis üveg, de alig tettem bele, kikevertem és hengerrel felvittem, kész is lett :)

Nézegess színeket, nagyon sok szín van ilyenből.

Szerintem világos színt válasz. A sötétebb színek azok nagy térben és világos helységekben jók, én ezt tapasztalom. Valami vidám fiatalos színt válasz:)


[link]

2013. jan. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!