Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nincs színérzékem, segítene...

Nincs színérzékem, segítene valaki?

Figyelt kérdés

Sötét barna,lakkos gerenda mennyezet,fehér fal,világos fenyő színű bútorok.

Mennyire megy ezekhez egy kék padlószőnyeg?

És ha kb 1 méteres magasságban kék bordűrt rakunk fel,alatta pedig kék márványminta?...

A hangsúly a sötét barna és a kék színeken lenne...Bele merjek vágni?


2009. szept. 9. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hát én ehhez inkább mély bordót varázsolnék, sztem fura lenne a kék, de ízlések és pofonok
2009. szept. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem a nari is jó, meg a citromsárga. azok sokkal melegebb, vidámabb színek. esetleg zöld. de a kéket nem pártolom. bár a te lakásod...
2009. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Igazából nekem is a bordó volt az első gondolatom,de az ugyanolyan mintás kék 500 forinttal olcsóbb négyzetmétere... :)

Nem hiába,a szépségért áldozni kell...

2009. szept. 9. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem a drappos, vagy egy világos barna jut eszembe ezekról a színekről, ai a plafon és a bútor között eyensúlyt teremt. Egy drappos egyszínű szőnyegre lehetne még tenni valami fehér szőrmeszerűséget, vagy sötétbarnát, és akkor visszaköszönne a mennyezet színe. Én a fehéret, a vil. barnát,és a sötétbarnát variálgatnám valahogy. Nekem a piros, bordó variáció nagyon nem jön össze a sötét mennyezettel és vil. bútorral. nekem itthon fenyő bútorom van, és előzőleg bordós szőnyeg volt bent. Az jó volt, de ehhez még egy sötét szín is, az már káosz lenne. A sötétbarnához szintén illik a bordó, de akkor pedig a világos bútor lesz nagyon elütő. Szóval ezt gondold meg nagyon.

Én tényleg a köztes színeket választanám, és feldobnám egy kis arannyal, vagy csillogóbb szaténes barna drapériával, párnahuzatokkal....néhány zöld növénnyel

2009. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Töltsd le a Wolfenstein 3D-t pályaszerkesztővel és gyakorolj rajta :D
2010. jan. 5. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi,már túl vagyunk rajta,és végülis mire odakerültünk,a bordót is leakciózták:) szerencsém volt:)
2010. jan. 5. 12:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!