Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rátettem a forró kotyogót a...

Rátettem a forró kotyogót a konyhabútorlapra és beleégett egy kör alak. Mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Laminált lemez? Akkor semmit. Ha normál fa akkor ki lehet csiszolni, de gondolom az a standard mintás laminált konyhalap.
2013. febr. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha mintás akkor nem sokat meg igen ezek a lamináltak nem a legjobbak nem tudsz mit tenni mondjuk én az oldalát lefestetem és elég jó de nem tudom ha ott ráfestenél akkor milyen lenne.

Ha fa akkor azzal nagyon sok mindent lehet csinálni hogy szép legyen.

2013. febr. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Le kell cserélni a tetejét /munkalapot / . Minden bútor boltban ,vannak minták,tudsz választani ugyan olyant.De ha van a közeledben Lap szabászat ,ott készleten is lehet ,hogy van. Majd egy hozzá értő lecseréli.
2013. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ha olyan helyen van, ahova egyébként is gyakran helyezel ilyesmi edényeket és egyébként van még bőven helyed a lapon, ahol dolgozhatsz, akkor szerezz be egy hőálló edényalátétet és tedd oda,ahol a sérülés van! Vannak nagyon jópofa bambuszból készített alátétek, még dísznek is megteszi!
2013. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!