Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Üres albumot hol tudok venni,...

Üres albumot hol tudok venni, amit dekorálni tudok, beelírni. Onine is érdekel?

Figyelt kérdés
Továbbá olcsó hobbiboltot is keresek, online is, ahol a dekorációs anyagokat meg tudom venni, bár még semmi ötletem, azt tervezem, hogy adott évben történt eseményeket beleírok és kidekorálom.

2013. jan. 13. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkre gondolsz? pl.

[link]


Nem annyira olcsó, de szép dolgaik vannak. Van webshopjuk is, vagy Bp-en boltjuk.

2013. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint: veszel vastagabb kartont, azt bevonod scrapbook papírral vagy textillel. Teszel közé min. 90 grammos papírt, vagy ha ragasztani is akarsz rá, akkor vastagabbat. Fénymásoldában összespiráloztatod (nem műanyaggal, fémet is csinálnak már több helyen - kb mint nagy naptárakon). Akkor tuti egyedi dolgot kapsz, de szerinem nem olcsó.
2013. jan. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, találtam is itthon extra vastag mappát, több mm a vastagsága, dehát...ha akarok egy 15-20 oldalas albumot, akkor ahhoz megvenni a scrapbook papírt 200-300 ft-jával egy kis ívet...tényleg nagyon drága és akkor még semmi dísz nincs , csak az alap. Egy ilyen album, ahogy nézem, ha szépet szeretnék 6-10 ezer forint körül mozoghat, elég durva. Szerintem azért fizetek, mert scrapbooknak hívják a papírt és most ez az őrület. Mindegy, köszi a segítséget, rászánok egy kis pénzt, mert ajándékba lesz, készítek 2 albumot, aztán soha többet, mert magamnak feleslegesnek tartok kidobni az ablakon 10 ezreket egy semmiségre, ebből a pénzből már ruhákat, ékszeráztartási gépeket is vehetek, amiket évekig használok...
2013. jan. 14. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok. Csak a borítóját gondoltam bevonni scrapbook papírral, belülre nem azt tennék. Van nagyobb boltokban 130 gr körüli papír, az már jó vastag, egyszínű. Én azt tennék bele.

pl ilyet: [link]

ez 50*70 cm-es, abból több lapot tudsz vágni (de ez csak példa)

2013. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm! Igazából mondasz alamit, mert szeretnék beleírni, ez lenne alényege, hogy adott évben történteket beleírom, mint egy mini történelemkönyv...Ha scb papírral vonom be a lapokat több, mint fele kárbamegy, vagy nem fér ki 2-3 mondatnál több. Hát...majd meglátom, de így is drága mulatság a díszek miatt is. Mondom, 2-t csinálok, utána többet nem.
2013. jan. 14. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!