Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ki szeretném dekorálni a...

Ki szeretném dekorálni a szobámat, ti mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, barack- barnás árnyalatú a szobám színe. Sajnos kicsi. Olyan ötleteket szeretnék kérni amiket nem a falon kell elképzelni, mert oda nem szeretnék semmit sem,mert most lett nemrégiben festve.

2012. okt. 13. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól, hogy elképzeled az ötletet a falon, még nem lesz baja.

Van asztalod, vagy polcod? Komód? Tegyél valamit azokra.

Pl. egy üvegbe x színű hungarocel golyót ( akár egy, vagy 2-3 összeillő árnyalat, rétegezve)

Menj be egy dekorboltba, ajándékboltba és tök jó dolgokat fogsz látni.

Jyskben van egy műorchidea, ami szerintem szép, de élő virágot is tehetsz.

Vagy kezdj el gyertyákat gyűjteni pl. és azokat.

Kagylók, pot-pourri..bármi.

Ha nincs fal, marad a polc, íróasztal...

2012. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én azt csináltam hogy üvegfestékkel megcsináltam a rolling stones os szájat (kb akkora mint az alkarom) és feltettem az ajtómra (belül) 14/L
2012. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket, merítek belőle! De azért ötleteket várok még!!
2012. okt. 14. 20:58
 4/5 anonim válasza:
Színes párna, ágynemű, ezek szerintem felvidítanák a szobád. Parafa tábla is jó dolog szerintem, nekem is van. Én még iskolában csináltam agyagból egy kis tálacskát (de nem lett szép sajna) és abban tartom a nyakláncaimat, meg egyéb csecsebecséimet.:)Az én íróasztalom egyben számítógépasztal, van rajta irattartó papucs, színes (zöld, piros, narancs, kék) csíkos, ha jól tudom IKEA - s. Vehetsz egy polcot pl. az ágyad fölé, és ráteheted a könyveidet, telefonod, vagy bármit. A növények is jó hangulatot adnának. Nekem nagy a szobám (16 négyzetméter) és így könnyen tudok rendezkedni szerencsére. Mivel Halloween lesz, nézelődj Halloween - i dekorációk után a neten, és tuti találsz valami egyszerűt.
2012. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!.;)
2012. nov. 28. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!