Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » L-alakú egyben, vagy 3 külön...

L-alakú egyben, vagy 3 külön részes?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik praktikusabb ülőgarnitúrának? Mert két féle is nagyon tetszik és nem tudok dönteni.... gyönyörűek, egy árban vannak, ággyá is alakíthatóak, így praktikusság alapján próbálok dönteni. (A külön részes 3-2-1-es) Jó, ha külön-külön mozgathatóak? Vagy fölösleges? Szerintetek?
2009. aug. 26. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A három részes csak akkor jó ha elég nagy tér áll rendelkezésre, kisebb szobába praktikusabb a sarok garnitúra. Az sem mindegy, hogy csak alkalmanként vagy napi rendszerességgel akarjátok fekvésre használni. A személyes véleményem az, hogy ha az ülőgarnitúra szolgál ágyként is akkor praktikusabb a 3 részes. Rengeteg garnitúrát megnéztem, de kezelhetőség, strapabíróság, kényelmesség szempontjából praktikusabbnak tűnt az ami egy külön álló kanapé.
2009. aug. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb a 3-2-1. Takarítás szempontjából mindenképpen. Nekünk az van.
2009. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is ezen gondolkodtunk sokat. Mi 3-2-1-et vettünk. Nem bántuk meg.Jobban ki lehet használni, és mutatósabb is, szerintem.

Amúgy tényleg több helyet foglal.

2009. aug. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!


Szerencsére hely is van bőven, és a férjem közben tudott dönteni, neki is a 3-2-1 megoldás tetszik :)


Mégegyszer köszi!!!

2009. aug. 26. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!