Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobjam fel a szobámat?

Hogyan dobjam fel a szobámat?

Figyelt kérdés

A szobám, amelyben lakom elég nagy méretű (kb. 5x5 m), zöld színű (nem festhetem át!)

Kb: így nézhet ki felülnézetből:

[link]


Ebben található egy francia ágy, egy polcos szekrény, egy asztal székkel és egy kétszemélyes kanapé.

Igyekeztem feldobni szőnyeggel,lámpával, virággal és képpel a falon, de még így sem érzem otthonosnak.


Szeretném a szoba egyik részét úgy berendezni, hogy az nappaliként hasson. Szeretem, hogy sok fényt kap!

A polcon sokszor tárolok ruhákat, s ezeket is szeretném elrejteni valamibe (kosár, doboz stb.)

Sok újságom hever itt-ott, ezeket is jó lenne rendszerezni, eltüntetni.

Nem szeretném, ha túl zsúfolt lenne a szoba (bár egy kicsit most is annak érzem)


Mivel helyettesíthetném a dohányzóasztalt?

Mit tehetnék a falra (képen kívül)?

Milyen színösszeállítású kiegészítőkkel dobhatnám fel?

Mit kezdjek az összefirkált falfelülettel (Mint írtam, nem festhetem át)?

Milyen legyen a tároló?


(Egyébként a lakás többi része közös használatú a lakótársaimmal, van külön gardróbunk, így külön ruha tárolóra nincs szükségem.)


Ha lehet, küldj képet!

Köszönöm a segítséget és az ötleteket.



2012. nov. 1. 21:14
 1/4 anonim válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

Nekem a pillangós nagyon tetszik. :) Ebből az utolsó kettő falra jó.

Szerintem a virág is jó ötlet. :)

2012. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

számomra az illatok is otthonossá tesznek egy helyet. itt a tél - úgyhogy ez aktuális is - használhatsz párologtatót, vmilyen neked tetsző illatanyaggal.

a gyertyák, mécsesek is segíthetnek;

összefirkált falfelületre pedig tehetsz vmilyen vidám kárpitot - az ikeában nagyon jó, vidám, színes anyagokat lehet kapni:

[link]


aztán még eszembe jutott, hogy ha van vmi olyan hely a szobában, ahonnan le tudsz lógatni dolgokat - pl. lámpa, fűtés cső, akkor azokra is kötözhetsz hozzád közel álló dekorációkat - pl. száraz virágot, levendulát, vagy egyszerű papírból, rongyból készült kedves kis dekorációkat - pl. színes kartonból vágj ki sziveket, köröket, csillagokat és abból csinálj füzért, egy füzérre kb 4-5öt ragassz különböző távolságra damilra ragasztópisztollyal - ha ebből csinálsz 6-7-et és egymás mellé lógatod őket máris feldobják a szobát.


Az újságokat, meg a szerteszét heverő cuccokat teheted dobozba - nem kell drága színes dobozt venni - egyszerűen végy egy dobozt és burkold be vmi jópofa csomagolópapírral - én csináltam így cipősszekrényt több doboz egymásra rögzítésével, amíg nem tellett igazi szekrényre:)


jó dekorálást kívánok!

2012. nov. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hú! Ezek tök jók!

A pillangós az ragasztva van vajon? Vagy kiállnak a falból?


Sokat segítettetek, elindult a folyamat bennem.


De várom a további hozzászólásokat és persze megy a zöld kéz mindenkinek!

2012. nov. 3. 19:07
 4/4 anonim válasza:

Szerintem hosszú kis falba verhető szögekkel van odarakva és

nincs teljesen a tövére rakva, hanem a vége felé van húzva.

:) Így azt a hatást kelti, mintha tényleg pillangók repkednének ott.

2012. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!