Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Jó szakma a lakberendezés?

Jó szakma a lakberendezés?

Figyelt kérdés
Ha van itt valaki, aki lakberendező, vagy akit érdekel, és tud róla egy s mást, az légyszi, írja le, hogy pontosan mi is egy lakberendező feladata, és jó szakma-e, milyen iskolát kell végezni hozzá? Előre is köszönöm! :)
2009. júl. 28. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
1 évig éltem lakberendező tanulókkal egy kollégiumban.OKJ- képzés 1 éves az iskola,nagyon sokat kell rajzolni e nagyon szép hivatás,bár én a dekoratór+virágkötő szakmát jobban kedvelem.Imádtam a lakbereseket,mindig hihetetlen édes kreatív lány és fiú(mellesleg én is ilyen beállítottságú vok csak nem azt a szakot válazstottam).Egyébként jó sulivvl mehetsz ilyen olyan kiálításokra is szal jó.A vizgsa húzós van elmélet gyakorlat is...az necces a barátok közül jó ha 3 embernek meg lett:S
2009. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak érdekel ez a szakma, de még messzebb van...köszi a választ! :)
2009. júl. 28. 18:48
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha!.....Jó divatos...:(
2009. júl. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
19:12-es, ezt hogy érted, hogy divatos? Mármint mit akarsz evvel mondani? Hogy nem jó? Mert 1 szomorú smile-t is tettél oda... Bocsi, csak nem értem :)
2009. júl. 28. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
2. válaszóló maga sem tudja hogy mért irta ezt!tudod kedves kérdező! ő sem stimm!
2009. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó :)
2009. júl. 29. 18:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
engem is nagyon érdekel, már régóta ezzel szeretnék foglalkozni, de most éppen mást tanulok.szóval diploma után érdekelne. a rajzkészségnek mennyire kell meglennie, milyen szintűnek?! magamat olyan középnek mondanám, régen jobban rajzoltam , de az idő múlásával mintha romlott volt ez a kézsségem:(
2009. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
noná,hogy jó
2009. aug. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!