Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hány négyzetméteres a nappalid...

Hány négyzetméteres a nappalid? Kicsinek vagy nagynak találod?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

asszem 18. háát, lehetne nagyobb is, de kettőnknek pont elég egyelőre egy 1.5 szobás lakás.


az álmom egy hatalmas, 40nm-es nappali lenne, padlótól plafonig ablakkal, előtte egy nagy terasz, és panoráma a városra.

2012. aug. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én (sajnos) ún. "amerikai konyhás" házat építettem, egyben van a nappali-ebédlő-konyha, ezek együtt 55 m2.

De lagalább a 6 ablak és a nagy erkélyajtó miatt jó világos!

:)

2012. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem nincs nappalim. Az előszobában van egy sarok ülőgarnitúra és a dohányzóasztal. Más nincs is ott, mert nem férne el. Itt van a bejárati ajtó + 6 másik ajtó (3 háló, fürdő, wc, ebédlő). Ha vendégek jönnek, akkor vagy itt ülnek le, vagy az ebédlőasztalnál. Nem vagyok híve a nappaliknak, főleg nem a manapság divatos amerikai konyhának.
2012. aug. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

25m2. Lehetne nagyobb. Nekem is az az álmom, mint az elsőnek. Hatalmas nappali, hatalmas ablakok, terasszal, kerttel szinte egybeolvad az üvegfelületek miatt, szép kilátás, akkora, hogy egy jó nagy ülő garnitúra is kényelmesen körbejárható legyen stb.


Ez egy panel lakás, ahhoz képest viszont jó nagy szoba.

2012. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0m2 nincs nappalim, az egész lakás 50m2. 2szoba meg egy konyha ,fürdő.
2012. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!