Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen paplant vegyek télre?

Milyen paplant vegyek télre?

Figyelt kérdés

Távhős,télen is 30 fokos lakásból gázos lakásba költöztünk,itt szabályozható a fűtés,igy spórolás miatt a megszokott 25 fokom helyett 21-22-t akarunk majd tartani.amiben én megfagyok.

Eddig csak kis vékony paplanom van,elég volt.

Msot biztos hogy fáznék majd ezzel.

Hol és milyet vegyek?Allergiás nem vagyok semmire,a kispárnám tollból van.

Milyen áron fogok kapni télre paplant,normál méretűt?

Eddig csak egy helyen néztem mik vannak,100% poliészter töltetű mind.Az jó?



2012. aug. 13. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb. 8 éve vettem tiszta gyapjú paplant. Akkor 5000 forint volt. Most úgy gondolom, életem egyik legjobb befektetése volt. Én is spórolok, egyébként is hideg szobában szeretek aludni. Még soha nem fáztam alatta.

Pesten, a Kálvin tér mellett, a Lónyai utcában. Hogy meg van e még, nem tudom.

2012. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem jó a 100%poliészter, mert az műanyag. olyan mintha nylon zacskóban aludnál.


Nézz szét, valami természetes anyagot válassz, gyapjú vagy hernyóselyem. Ezek tartós és egészséges anyagok és kiváló hőszabályzók.

2012. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is gyapjú paplanom van, egy egészen vékony, és egy vastagabb télre.
2012. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem téli-nyári van, egy vékonyabb és egy vastagabb rétegű, összekapcsolható. Hidegben együtt használom, jobb idő esetén külön. Nagyon jól bevált.
2012. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyapjúra szavazok Én is,de már ezt is hamisítják,műszálast csinálnak és eladják gyapjúnak.Pehyel paplan is nagyon jó meleg.:)
2012. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!