Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik konyhabutor lenne a...

Melyik konyhabutor lenne a szebb? (kép lenn)

Figyelt kérdés

[URL] [link]


[URL] [link]


nekünk nagy a konyha. szóval ha be mész,akkor először nappali aztán konyharész. nagy oszlop és boltiv van hozzá. narancssárga lessz a fal. szóvalha bemész akkor rögtön a konyhabutor van szemben veled csak 8m rel árébb. 30nm-es a konyharész. azon gondolkodom hogy milyen szin legyen,mertha a világos lessz akkor tuti fekete butorlapot teszek a tetejére.


a nappaliban bőr ülő lessz vajszinűt gondoltam. deha fehér lessz as konyhabutor akkor fekete kell mert nemakarom hogy túlságosan egyhangúság miatt öszefoljonak a szinek és ne legyen feltünő egyiksem. vélemény?


2009. jún. 21. 22:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A narancs szín, bocsánat, hogy ezt mondom, de ilyen "vad" színt választotok, akkor figyelj arra, hogy ezt egy kicsit tompíani kellene valami semleges színnel. Figyelj a lakás berendezésnél oda, hogy, ha a falak sötétek, erőteljesek, élénkek lesznek, akkor a bútorokban valami harmóniát találj mindenképpen. A barna, vagy bármilyen más sötét bútor, szerintem az ilyen narancshoz nem menne. Ha már egy paszteles színben gondolkodnátok, akkor igen.

De így pl ezzel a sötéttel, esetleg egy kis terrakottás díszítéssel és a világos konyhával nagyon szép hatást lehet elérni. Kérd ki szerintem ismerősök véleményét is. Igazából látni kellene a tér elrendezését, és a közvetlenül konyhából nyíló szobák, vagy terek színvilágát, stílusát is, ahhoz, hogy jó döntést lehessen hozni.

Sok sikert a tervezgetéshez!

2009. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

Most látom, hogy még az építkezésnél jártok. Ugye?

Akkor az első fealdat, hogy találjátok ki, hogy milyen stílusban szeretnétek berendezni a házat. (klasszikus, modern, mediterrán, vidékies, retro...)

Utána jöhetnek a színek, a burkolóanyagok, és a bútorok, és a textilek.


Ja a másik: van e gyerek, hány és mekkora? (ezt minden szoba kialakításánál figyelembe kell venni), gyakran főzől-e, mekkora munkafelület, tárolófelület, kopásállóság....


Ez pl szerintem nagyon szép, de kényes bútor is. És nem is illik minden házba.

[link]

2009. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek:)végülis már csak járólapozni kell a konyhát.köszönöm szépen mindenkinek.


várom a többi választis:)

2009. jún. 22. 13:18
 24/29 anonim ***** válasza:
2009. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

[link]

És ezt lehet akár valami vílágosabb színnel csináltatni.

2009. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2009. jún. 22. 14:32
 27/29 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne,hogy milyen árban vannak ezek a konyhabútorok,nekünk fekete márvány járólap van,hozzá cseresznye színű konyhabútort szeretnék és citromsárga falat,szerintettek milyen lesz?
2009. jún. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

utólsó!annyit tudok hogyha fából csináltatod akkor 150ezer /m


lefotoznád nekem a járólapodat és elküldenéd priviben?mis gondolkodunk a fekete márványban

2009. jún. 22. 17:50
 29/29 anonim válasza:
Én annyit mondhatok az árakról,hogy nekem U alakú konyhabútorom lesz vanília-wenge színben 5 méter 80 centi (inkább modern,mint rusztikus-az 1.képre hasonlít) és 300 ezerből kihozza az asztalos.
2009. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!