Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEA Vildbär vízpermetező és...

IKEA Vildbär vízpermetező és IKEA Dracaena sárkányfa mikor lesz kapható az IKEA-ban?

Figyelt kérdés

Ma voltam az örs vezér téri IKEA-ban, de egyiket se találtam pedig a honlapjukon fent van. Most néztem mikor hazaértem, hogy a sárkányfára a raktárkészleten azt írták, hogy kis valószínűséggel kapható.....de nem volt. A vízpermetezőre pedig, hogy fogalmuk sincs mikor lesz raktáron....



Tehát a kérdésem az lenne, hogy ezek állandó termékek szoktak lenni és mindig szállítanak nekik ezekből, csak most épp a szállítás előtti pangást fogtam ki, vagy ezek egyszer kapható termékek voltak?


Köszönöm a válaszokat előre is.



2012. márc. 16. 16:45
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztem meg ott senkit se x)


Ha pedig nincs érdemben elfogadható válaszod, akkor minek írsz?

2012. márc. 16. 17:12
 2/4 anonim válasza:
az Ikeának írj, ők tudják csak. Egyszer volt kérdésem, és nekem hamar válaszoltak! a honlapon az aktuális napi raktárkészletet tudod nézni, de az napközben változhat a vásárlások miatt. az előző válaszoló is neked akart jót, kár volt letorkolni.
2012. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második:


köszönöm a válaszod, hasznos volt, írtam nekik. Ami az elsőt illeti, kissé máshogy fogalmazta meg, ezért is nem tetszett a válasza. Másrészt én arra gondoltam a kérdésemet illetően, hogy hátha valaki járt vagy jár a napokban és közli velem látta-e az áruházban..

2012. márc. 19. 21:00
 4/4 anonim válasza:
ha hasznos volt, akkor pontozz fel
2012. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!