Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Bútorvásárlás előtt állok,...

Kapo1588 kérdése:

Bútorvásárlás előtt állok, kérdésem a következő lenne: nagyon kényelmetlenek a kanapéágyak?

Figyelt kérdés
Azért nem akarok francia ágyat venni mert garzonba lakok és nem nagyon praktikus... a billenős ágy jó lenne csak elég magas vagyok és arról lelógna a lábam... köszi a válaszokat előre is
2012. márc. 6. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Fajtája válogatja, léteznek kényelmesek is.


Ajánlom figyelmedbe:


[link]


Azt, hogy mennyire kényelmes, nem tudom, de kicsi lakásban (meg bárhol) jó térkihasználást biztosít, hogy modulokból tudsz építkezni (fölső képen figyeld meg, hogy milyen elemekből áll, ami a képen van!), egyedi méretek is vannak (pl 50 széles a legkisebb modul, de neked 38 kéne, akkor az 50-es árában megcsinálják). Érden van mintaboltjuk, a 2 féle kanapé modult kipróbálhatod.

2012. márc. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Saját és felmenőim tapasztalata szerint igen. Nagyon kényelmetlenek. Hiába a praktikusságuk, ha az ember lefekvéskor folyton csak már egy jó kis heverőről álmodik...


Csak úgy összecsukva egy hosszú kanapén jó lenne aludni, de úgy keskeny...


Kinyitva meg... Több részből áll, és a legtöbbnél nagyon érződik a "törésvonal", meg van hogy nem vízszintes. Boltban kipróbálva ezek elsőre nem zavarják az embert.

Viszont 1-2 éjszaka elég, hogy másnap izomlázad legyen. Hosszútávon hozzászoksz, de rossz értelemben.


Ha mégis ilyet keresel, akkor olyan személlyel menj el bútorboltba, aki aludt már kanapéágyon sokat egyfolytában. Ő próbálja ki... az a biztos!

2012. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
13 éve alszunk kihúzhatós kanapén, kicsi lakásunkban el sem férne ágy. Megszoktuk, vagy nem tudom, de nem kényelmetlen egyáltalán. Szerintem nem lehet érezni a törésvonalat sem. Anyukámék is legalább 15 éve kanapéágyon alszanak, nem panaszkodtak sosem, sőt amikor lecserélték, akkor is ugyanazt a "fazont" vették újra, mit ami előzőleg volt, csak más szövettel.
2012. márc. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na, ilyen elemeset nem vennék semmi pénzért :)


Mi ilyet vettünk, jó pár éve:


[link]


Két fekvőfelület van, kinyitva gyakorlatilag olyan, mint egy két ágyrácsos franciaágy, összecsukva normál ágy méretű. Nagyon kényelmes.

2012. márc. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!