Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól "szokás" kismamaruhát...

Mikortól "szokás" kismamaruhát viselni? 13 hetes vagyok, de már eléggé kényelmetlenek a nadrágjaim. Már vettem pocakos nadrágot, de nem korai hordani még?

Figyelt kérdés
2008. máj. 13. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia egyáltalán nem korai azt vedd fel ami kényelmes én is igy tettem 20 hetes kismama
2008. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "szokás". Amikortól kényelmetlennek érzed a régi nacijaidat, a lényeg, hogy ne nyomja a pocid! Én kb. 10-12 hetesen vettem meg az első kismamanacit. Most meg már otthon annak is letolom a derekát egészen a csípőmig, mert szorít és a Babóm is reklamál! 36 hetes kismami. :)
2008. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!Akkor viseld a pocis nadrágod!Pláne ha már kényelmetlen a régi.Én is igy voltam,egy percig sem gondolkodtam azon,hogy mikor vegyem fel.Ha már szorit a régi nyugodtan vedd fel és érezd jól magad!Boldog babavárást!27hetes pocakos
2008. máj. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Boldog babavárást mindenkinek!
2008. máj. 13. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 13 hetes vagyok és már kismamanacit hordok, mert az kényelmes.

A legjobbakat!

2008. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Hat En is nagyon koran kezdtem el hordani a kismamanadragot,mert a normal gatyok nem jottek fel ram,annyira fel volt puffadva a pocakom.Es tenyleg ugy van ahogy irjak is itt tobben,itt nicns szokas,akkor hordod amikor neked jo,senki nem fog miatta kinevetni,sot csodalni fognak,h 13 hetesen milyen szep kis pocid van.

Nagyon boldog babavarast kivanok

2008. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért írok, hogy legyen minn röhögni. Én úgy jártam, hogy a hatodik héttől nem birtam elviselni a nadrágok öv részét a gombokat stb. Még az addig kényelmes melegítőmtől is megőrültem. Tiszta ciki volt. Elmentem a kismama üzletbe, hátha hülyének néznek és elmondtam mi a helyzet és adjanak valami nadrágot ami nem gombos, nem gumis és azt sem érzem, hogy van. Meglepődtem, mer nem nevettek ki. Azt mondták sok friss terhes jön hasonló panaszokkal. Aztán ez a feszítő érzés később elmúlt és tudtam hordani a többi nadrágomat is. Csak azért írtam, hogy nem szokás kérdése ez, hanem egyén függő. Én így jártam.
2008. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az utolsónak: ez eléggé általános, hogy a kezdettől 12. hétig úgy puffadsz, h olyan a hasad mint egy 4-5 hósnak és a 12. hétnél kb. lemegy a puffadás és újra/még nincs pocak és igazi majd kb. 20-21-től lesz. A puffadás miatt az elsőnél már a 7. héten kismama nadrágot és bandázst hortam.


8+4 km

2010. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!