Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első babámat várom, 14-15...

Első babámat várom, 14-15 hetes vagyok. Sajnos a ruháim már nem jók, kényelmetlenek, és a kismamaruhák meg még nem jók. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A pocakomnak, bár nem túl nagy minden kényelmetlen. Nem fáj , de olyan furi érzés.
2007. szept. 24. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a nagyapám javasolta hogy amikor még nekem is nagy volt a hasmra a terhes naci akkor használjak huzentrógert.elég gáz volt de bejött.ugyanis az övek nagyon szorítottak de ezt meg elvezettem oldalt és tök jó volt
2007. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia en is elso babammal vagyok 12 hetes,es nekem is szelesebb lett a derekam, a pocim nem nagy ,fenekemen meg jok a nacik csak nem tudom begombolni, de vettem magamnak a C&A-bol(1990 ft) nagyon jo kismamaovet(kb 25 cm szeles rugalmas anyagbol keszult pant) amit rahuzok a nacira es nem kell kenyelmetlen oveket hordanom mert jol tart. Kesobb meg mivel jon ugyis a hideg meg mar jok lesznek a kismamanacik is hordhato derekmelegitonek is. Gratulalok a babadhoz.
2007. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

A kismamövet én is javaslom, nekem is nagyon bejött, és nem csak a nadrág tartása miatt, hanem azért is, mert nagyon jól melegíti a derekamat.

Amúgy vegyél egy-két gumis derekú nadrágot, nem túl szépek általában, de nem szorítanak annyira.

Én most 15 hetes vagyok, mostanábn kezdtek szűkek lenni a nadrágok, de a csípőgatyákat még kényelmesen tudom hordani. Sajnos a derekam kinn van belőlük, de a kismamaövvel ezen is lehet segíteni.

2007. szept. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
33 hetes terhes vagyok es en szerintem az a legjobb ha nagyobb meretü ruhät veszel(melegitöt),ami nem nyomja kis mertekben sem a hasad,hisz ettöl szokott lenni az hogy a babänak megnyomodik pl valamilye ami kesöbb rendellenesseghez vezet.szval a pici erdekeben higyjetek el sokkal jobb a melegitö mint egy farmer ami szorit.en is unom hogy nagyon nem tudok divatozni de hamarosan vege ennek korszaknak...:)
2007. szept. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem vegyél egy-két melegítőnacit, picit nagyobbat, mitn ami a méreted, ezekből ugyan ki fog lógni a derekad, de ha kismamaövvel, vagy hosszabb fazonú pólókkal hordod, akkor ez sem gond. Ezek ráadásul később is jók lesznek, mert ugye az ember vesz pár kismama-nacit, de ezek nem túl olcsók, és ha nem akarod állandóan hordani őket, mondjuk otthon, akkor nagyon jó, ha van melegítőd. Ezekben nyugodtan át lehet szaladni boltba, vagy akárhova, annyira azért nem néz ki gázosan. Én hordok cicanacit is, ilyen nagyon hosszú fazonú felsőkkel, ezek most úgyis elég menők, bár lehet, hogy nem túl előnyösek a csülkeimen. De nem nagyon izgat. Szóval kreatívan, ja, és gratula a babához!
2007. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Szia!


Én az élettársam rövidnadrágjait hordtam és varrattam magamnak egy nadrágot és egy szoknyát.

2007. szept. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
ilyenben nevetséges hogy tanácsot kell adni ...vegyel kényelmes melegitot lazább pulóvert... egyértelmu..
2007. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Én melegítőnadrágot vettem aminek gumija és kötője is volt. A gumi szorított, ezért kivettem és a kötővel szabályoztam. Január végén szültem, kiszolgáltak a hűvös időben. Amikor fáztam , harisnyát is tudtam húzni alájuk. Laza pulóver, garbó, kardigán. A tiszta fekete nadrág csinos is. Sajnos, még nem igazán lötyögnek rajtam! Talán a szoptatás után. Sok sikert!
2007. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!