Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendezzem be a szobámat?...

Hogy rendezzem be a szobámat? Ha így csinálnám szerintetek jó lenne?

Figyelt kérdés

Most ilyen a szobám:

[link]

Ha így rendezném át, szerintetek jó lenne?:

[link]


Nem, tudom, valamiért ódzkodom tőle, hogy így rendezzem át, de viszont szeretném, hogy nagybb helyem legyen mindenre (pl. táncolni, zenélni, festeni, rajzolni, barkácsolni... stb.) Ha van esetleg valamilyen más ötletetek, írjátok le légyszi! A szoba teljesen kocka. Az ablak és a szekrénysor fala kávé, az ajtóé, és a vele szemben lévőé és a olafon zöld színű. Új bútor kizárva. Az ágy nem összecsukható. A szekrénysor is kékes-zöldes, ezért nem nagyon akarom a zöld falhoz tenni. Arra gondoltam, hogy a földre majd nagy és kisebb párnákat dobálok, meg az ágyat megcsinálom párnákkal úgy, mintha kanapé lenne. Ja és még annyi, hogy padlószőnyeg van letéve, sajnos nem laminált padló... Az ötleteket nagyon várom! Ha esetleg a linket nem írja ki, akkor elküldöm mégegyszer, vagy pedig privátba. :) A válaszokat előre is köszi!


2012. febr. 11. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a mostani elrendezés jobb. Ha az íróasztalra nyílik az ajtó, akkor nem tudsz normálisan ülni előtte, mert nekedmegy, ahányszor kinyílik.


Az ágyból is kényelmesebb úgy tévézni, ha ott marad, ahol van, de az még nem is lenne vészes. Csak szerintem praktikusabb a mostani elrendezés.

2012. febr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ágh Ferenc ***** válasza:
Szia! Ha arányos a rajzod, akkor esetleg az ágy a szekrénysor helyére, szekrénysor az ágy helyére(falhoz), íróasztal a radiátor másik oldalára(ha jobb kezes vagy, akkor a fény is jobb, ha balról jön), a többi cucc pedig ahogy sikerül.
2012. febr. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ágh Ferenc ***** válasza:
Bocsi, még annyit, hogy a falak szine talán kevésbé zavaró, mint hogy nincs helyed! A falat ha egy kicsit kreatívabb vagy(amiért egyébként nagyobb helyet is szeretnél) tudod olyan dolgokkal díszíteni, ami megtöri a színek esetleges rossz találkozását! Egy szabálytalanul felrakott textilia is sokat tud segíteni!
2012. febr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az íróasztal azért nem jó úgy, mert a radiátor és a cső miatt nem tudom úgy berakni oda. Azon a részen pont kisebb a hely mint a másikon (mint a rajzon). Próbáltam arányosan lerajzolni, szerintem így nagyjából az. Ez a textiles ötlet nagyon jó, majd biztos megcsinálom. Eszembe nem jutott volna :D
2012. febr. 11. 19:21
 5/9 A kérdező kommentje:
Meg a Tv-t nem tudnám hova tenni. Gondolkodtam, azon, hogy veszek kihúzhatós ágyat, de azok meg kényelmetlenek, puhák. Úgyhogy fogalmam sincs :/
2012. febr. 11. 19:24
 6/9 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Nézz rá ezekre hátha találsz ötletet! Ezen kívül talán a TV mehetne a sarokba és helyébe az íróasztal.
2012. febr. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ágy befordítva, ahogy rajzolod, és az íróasztal a körfotelos rész helyébe. Az nem jó?
2012. febr. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy próbáltuk, de a net miatt nem valami jó... :( nem tuom hogy hogy rendezzük át :/ de viszont nézegettem ezeket a szekrényágyakat, meg a betolhatós ágyakat (nem az öszecsukható kanapékat) és lehet hogy olyat fogok szrzni, csak az a baj, hogy használtan nem nagyon találok
2012. febr. 14. 08:44
 9/9 anonim válasza:
[link] ezeket is nézd meg
2012. febr. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!