Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mindenkinek van az otthonában...

Mindenkinek van az otthonában szobanövény?

Figyelt kérdés
Nekünk egyetlen egy van. De azt sem szeretem. Egy hatalmas nagy, de azzal is úgy vagyok hogy inkább édesanyámnak adnám. Rossz ha nincs a lakásban szobanövény?
2011. okt. 31. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem bírnám ki nélkülük,de anyósomnak sincs,nagyon nem szereti őket.
2011. okt. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van. Én szeretem őket nagyon, amíg kollégista voltam, borzasztóan hiányzott, hogy nincs. De ha te nem szereted, akkor add oda anyukádnak, nem tragédia az sem, ha nincs.
2011. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem egészen idáig nem volt. Amikor gyerek voltam, volt a szobámban, de nem én locsoltam, engem fikarcnyit sem érdekelt, később is anyukám inkább kihozta őket tőlem, mert én nem locsoltam, meg semmit nem csináltam velük. Aztán amikor különköltöztem, akkor se volt növényem nagyon sokáig.

Most lett egy, illetve "hivatalosan" az se az enyém, hanem a kisfiamé, ő 4 éves, és nagyon szereti a növényeket, névnapjára kapott egyet anyukámtól, mert ezt kérte. Ezt úgy megszerettem én is, meg annyira elkezdett érdekelni a dolog, hogy mondtam anyukámnak, hogy két hét múlva, a szülinapomra én is kérek egy szobanövényt, mert tök jópofa azt figyelni, hogy hogyan növekszik, sőt, mostanában a neten is sokat nézelődök ebben a témában, meg már úgy nézem végig a lakást, hogy hova milyen növény passzolna :)

De amúgy nem, egyáltalán nem rossz, ha nincs egy lakásban szobanövény, sokáig én se értettem, hogy mit lehet ezeken szeretni.

2012. ápr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van.
2022. ápr. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!