Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nagy gond ha egy kicsi szobába...

Nagy gond ha egy kicsi szobában 15 szobanövény van?

Figyelt kérdés
Az éjszaki alvás miatt kérdezem mert olvastam ,hogy ebből a szempontból nem a legjobb. De nem akarok egyiktől sem megválni mert imádom őket. Van valami ötletetek ,hogy mit lehet csinálni ,hogy éjszaka is O2 dús legyen a levegő úgy ,hogy egyiktől se keljen megválnom. (Az ablak nyitáson kívül gondolom ,mert télen nem akarom ,hogy megfázzanak.)
2011. máj. 3. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad??? A növények oxigént TERMELNEK, még ha nem is olyan sokat, ezáltal pont hogy javítják a levegőt.
2011. máj. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előbb te olvass utána egy kicsit: éjszaka a növények is fogyasztják az oxigént.


Emiatt ne aggódj, nem olyan mértékű a fogyás, hogy kihatással legyen akár rád, akár a növényeidre. Az ajtód, ablakaid résein, napközben van annyi légcsere, hogy ne fulladjatok meg :)

2011. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó!! Köszi!! Most megnyugtattál! Mert mindenhol azt olvasom h hálószobában 1-2 ne legyen több... a pihentető alvás miatt...
2011. máj. 3. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek csak ilyen okoskodások, mindenféle utánaszámolás nélkül.

Még ha teljes mértékben le lenne szigetelve a szobád, akkor is elhanyagolható lenne az oxigénfogyasztás a termeléshez képest.

2011. máj. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nálunk is a hálóban van a legtöbb gaz, mivel az a legvilágosabb szoba. semmi bajunk tőle, jól alszunk, és nem utolsósorban jó hangulatot adnak a szobának, életet visznek bele.

én is imádom a növényeket :D

2011. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!! tőzeglégyre nincs valami tippetek? dugig van vele a lakás:S biola permetet vettem de sztem nem a legjobb rá...
2011. máj. 4. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!