Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű lehetne a szobám?...

Milyen színű lehetne a szobám? 14/L

Figyelt kérdés

Nincs ötletem. Most zöld a falam(alma zöld). Átakarom a nyáron festetni, narancssárga kihúzhatós ülőgarnitúrám van, bordó és világos, már szinte fehér függönyök, sötétebb sárga(nem narancs, nem okker, citrom, de nem az a rikító) mintás sarok ülő, fekete fehér dohányzóasztal, és világosbarna szekrénysor. Akarok még majd üvegfestékkel festeni az ablakomra, de azt már csak később. Plafont nem lehet külön színre, mert így van a fal: [link]

egyszínűre szeretném. de nincs ötletem...:S


2011. jún. 27. 22:37
1 2
 11/18 anonim válasza:
75%

miért kell itt lepontozni valakit? létezhet itt egyáltalán haszontalan válasz?

azért, mert nem egyezik az ízlésetek az övével?

csak javasoltam valamit -.-

uramég...

2011. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Dacára annak, hogy én spec. nem szeretem a krémszínt, mégis felpontoztam azt a választ...

mi a baj a kékkel, cseszd meg? -.-

2011. jún. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

szerintem tökéletes lenne a kék is, és a többi is. :) majd még beszélek anyáékkal, és majd döntök.:)

köszönöm a válaszokat. :)

2011. jún. 28. 08:49
 14/18 anonim ***** válasza:

Mivel sok már a szobádban az erős szín és még az ablak (tehát a bejövő fény) is színes lesz, a fehérre vagy valami fehér + falmatrica/minta kombinációra szavazok.

[link]

[link]

2011. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%
A krémszínt is lepontozták, nem értem én sem, mégha hupililát írtam volna...
2011. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. teljesen fehéret azért sem akarok, mert az úgy túl egyhangú. lehet, hogy egy krémszín lesz.:)
2011. jún. 29. 11:43
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarod lehet kétszínű a szobád. Például minden fal vanília szín lenne kivéve, azt ahol a képen a szekrény van, az pedig narancs valamelyik árnyalata.

Esetleg ez is egy példa: [link]


a függőleges rész egyszínű míg a ferde tető rész mintás.


Így te is feloszthatod csak inkább egy színt (ami már amúgy is szerepel valamelyik bútorodon) két árnyalatát használd és ne mintát, mert a színes bútoraid között zsúfoltságot keltene.


Sok sikert és egészséges éveket kívánok az "új" szobádhoz.

2011. jún. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2011. jún. 30. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!