Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnam kicsit kidekoraln...

Mivel tudnam kicsit kidekoralni, foldobni a szobamat olcson? 17L

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
...És még valamit, egyszerűen szivaccsal felvihető a festék. Jól néz ki ha foltos hatású.
2011. jún. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én a CD-s DVD-s 5letet nem úgy értettem, hogy beborítani vele a falat, hanem hogy egy pár darabot kitenni össze-vissza. Főleg plakátok közé jól mutat.
2011. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

én pl úgy tettem kicsit érdekesebbé a szobámat, hogy az asztalom fölé mindenfélét kiragasztottam. mindent aminek jelentése van, amihez hozzá tudok fűzni egy egy emléket kiraktam. van rajzoktól kezdve, apró csecsebecséken át, mozijegyekig minden elképzelhető (és elképzelhetetlen) anyu szerint konkrétan teleraktam szeméttel a falamat, de nekem minden egyes darab fontos:))

az is jó ötlet még, ha a szobád egyik falára veszel valami mintás tapétát. nagyon fel tudja dobni a szobát, nem baj ha teljesen elüt a falak színétől, sőt! nálam zöld a fal, de az egyik rövidebbik falon piros, tulipánmintás tapéta van. összefogja a szobát, ha veszel néhány a tapétával egy színű kiegészítőt (asztali lámpa, párnák, ágynemű...ilyesmik) :))

2011. jún. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem például azzal van feldobva a szobám, hogy gyűjtöm az energiaitalos dobozokat, üvegeket és a szekrénysor tetején lépcsőzetesen sorban fent vannak. Illetve a plafonról lógnak lefelé a dobozok.

Ha van valami hobbyd vagy szabadidős elfoglaltságod akkor azzal kapcsolatosan kidekorálhatod a szobád. Illetve ajánlom, hogy te is tegyél fel valamit a mennyezetre vagy lógass le. A dobozok is jók csak például fesd be őket, meg tehetsz rájuk matricát.

2011. jún. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!