Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnam kicsit kidekoraln...

Mivel tudnam kicsit kidekoralni, foldobni a szobamat olcson? 17L

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:42
 1/3 anonim válasza:
Lehet kapni Ikeába,Kikába stb. ilyen falmatricákat mindenféle színbe és mintába.Szerintem nagyon jók,és aránylag olcsók is.(max 5 ezer)
2011. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Falmatrica, fotómontázs, cserepes növények, akvárium (ha van hozzá felszerelés, csak nem használjátok), új függönyök, szőnyeg, díszpárnák, ha van fa bútorod, azt átfestheted, tükrök!!, poszterek, valamint bármi, ami eszedbe jut.

Legutóbb olyan dekorációt láttam egy blogon, hogy pompomokat csináltak és fellógatták a falra összevissza mintát kiadva. Ezen én is gondolkozom, hogy megcsinálom, méghozzá úgy, hogy egészen a plafonhoz kerül egy léc, amibe szabályos közönként szögeket verek. Erről lógnak majd le a pompomok úgy, hogy egy hullámvonalat adjanak ki. Színes fonallal lógatom fel őket, így a hullámvonal fölötti rész csíkos lesz a fonalaktól, alatta meg nem. De azon is gondolkozom, hogy úgy csinálom meg, hogy egy képet adjon ki, de akkor a pompomok egy részét vékony damilról lógatom, hogy azon ne látsszon, hogy hol van rögzítve. Ilyenekkel lehet csinálni valami egyszerűbb képet, és minimális az anyagköltsége, csak valakit meg kell kérni, hogy fúrja fel a felső lécet.

2011. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

előző válaszoló, köszi a tippeket, tök jók :)


én is hoztam egy két dolgot:

[link] témás dekoráció... ezeken a képeken elég gyerekesek vannak, de szerintem nagyon jó ötlet egy bizonyos téma szerint dekorálni a szobát: lehet a téma:

x mozi /filmplakátok, vörös függöny, popcornos doboz, vörös szék (ha futja rá)/

x egy kultúra /Afrika, India, stb. ezeket írd be a keresőbe, h african room meg hasonlók és nagyon sok mindent találsz majd

x vagy bármilyen más kedvenc témád, lovak, zene, nincs több ötletem :D


és egy kevésbé összetett ötlet: [link] imádom ezeket a kis zászlócskákat :DD

2011. jún. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!