Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnam kicsit kidekoraln...

Mivel tudnam kicsit kidekoralni, foldobni a szobamat olcson? 17L

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Egy új, vagy ha régebbi is, de más színű ágytakaró, más színű huzatok a díszpárnákra, vagy kicseréled a függönyt. Ha nekiállsz és te magad átfested a szobát, az sem kerül sokba. Sokszor az is elég, ha átrendezed a bútorokat.
2011. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Dekorcsikok a faladra, nem kerul sokba és ujja varazsolja a szobat.
2011. jún. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

Ha jó a kézügyességed, tudsz mintákat rajzolni vagy festeni a falra.

Vagy rossz CD-ket, DVD-ket megfordítod, hogy a fényes fele legyen feléd, és úgy rárakod a falra. Az olyan szobákban mutat jól, ahol van egy-két (zenei) poszter.

Az is tud jól kinézni, ha szép képeket teszel ki. Vagy konkrétan egy válogatást azoknak a képeiből, akiket szeretsz, és úgy kirakni a falra, hogy egy kupacban legyenek a képek. Pl így: [link]

- ez nem feltétlenül csak kerettel jó, képkeretek nélkül is szép montázst lehet csinálni, főleg, ha egy nagy papírra rakod rá, és rajzolsz köré dolgokat. Vagy így: [link]

2011. jún. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
81%
az első lépés, hogy feltetted magadban a kérdést már nagyon jó. szerintem gonddolkozz el azon, hogy mit szeretsz te nagyon, mi az, ami rólad szól és akkor már van egy alap. lehetnek idézetek, képeslapok, képek, rajzok, függönyök. lehet nagyon egyszerű vagy zsúfolt. ahogy neked tetszik. ha nincs ötleted, nézz utána a neten. biztos találsz képeket, videókat
2011. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 vikotrot válasza:
73%

Ha fölbérelsz, napi 3000-ért pózolok a szobádban, sőt, fel is takarítok :))

18/F

2011. jún. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Az a CD-s, DVD-s megoldás csak akkor néz ki jól, ha a szobád rövidebb-falrészén helyezed el azokat, s még így sem az egész felületet feded le vele, hanem mondjuk ívesen...

Az én egyik módszerem, például az volt, mikor csináltuk a szobámat, hogy festék-színezőt kevertünk egy fél vödör vízbe, majd a színezett vízzel felitatott szivacsokkal különböző mintákat dörzsöltünk, tapicskoltunk, görgettünk vele a nem rég feltett tapétára - csak arra kell ügyelni, hogy ne legyen túl híg a lötty, különben a tapéta visszajön -, de sima falfelületen is meglehet csinálni, csak a színt, színeket kell előre eldönteni, megfelelő mértékben keverni a vízzel, majd jöhet a kreativitás!! :)

2011. jún. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Nalam mindig akkor tetszik a szobam legjobban, amikor kb egy het felfordulas utan, ami alatt festettunk, mindent kitakaritottunk, ujra rendeztuk a szobat, rengeteg viragot rakhatokok szanaszet. A viragok engem nagyon fel tudnak dobni.
2011. jún. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 eszternagy válasza:
Ha van egy kis kézügyességed, nagyon jól tud kinézni, főleg élénk színű falon, ha fekete mintákat festesz a falra. Minimális kézügyességgel úgy is meg tudod oldani, hogy keresel valami jó mintát google-on, vagy a www.walltrend.hu oldalon, lemented, kinyomtattatod a lehető legnagyobb méretben egy vastag papírra és vagy úgy körberajzolva kifested, vagy messzebbről sötétben elemlámpával megvilágítva fel tudod rajzolni a körvonalakat, és úgy kifesteni.Ha nem akarsz ilyennel szórakozni, egyszerűen megrendeled az oldalról a faltetoválást, de ez elég költséges.Én már kísérleteztem ilyenekkel, nagyon szép, dekoratív lett a szoba. A CD-s ötlet is nagyon jó, csillárról lelógatva is jól néz ki.
2011. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Ha mintákat, formákat, alakokat rajzolsz, fesztesz, vagy ragasztasz a faladra, bútoraidra, ügyelj arra, hogy a minták ne az ablak felé dőljenek, ugyanis ez megtöri a szoba összképét (szűkíti a teret a szobában!)!. Ha az ízlésed engedi, inkább döntsd egy picit azokat a szoba sötétebb része felé, az ablakoktól távolodva, mert így világosabb érzetet kelt! :)
2011. jún. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Párszáz forintért mindenhol lehet kapni a mennyezetburkoló 50x50-es lapokat. Én befestettem bordóra, motívumokat ragasztottam rá és fantaszikusan néz ki. Bármilyen színre festheted, ragaszthatsz rá szép ívű ágat, követ, leveleket,akármit ami eszedbe jut. Nagyon mutatós pl 2-3 db lépcsőzetesen elcsúsztatva kb.5 cm-es közöket hagyva. Tetszőlegesen méretre vágható. Csak a fantázia szab határt. Sok sikert.
2011. jún. 15. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!